eurosport

Pekin 2022. Przemysław Babiarz sugeruje, że Dawid Kubacki zdobył brązowy medal dzięki... TVP! Ogromna krytyka słów komentatora! Dziennikarze TVN grzmią!

Trwają właśnie Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 i Polacy mogą już cieszyć się z jednego sukcesu. Dawid Kubacki zdobył brązowy medal igrzysk olimpijskich w skokach narciarskich na normalnym obiekcie w Zhangjiakou. Podczas transmisji skoków, komentator Telewizji Polskiej, Przemysław Babiarz zasugerował, że sukces skoczek osiągnął dzięki... TVP! W sieci burza.

06.02.2022Pekin 2022

Skoki narciarskie. Inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze

Nadszedł moment, na który czekali miłośnicy skoków narciarskich! W najbliższy weekend rozpocznie się sezon 2021/22 Pucharu Świata. Inauguracyjne zawody rozegrane zostaną w Niżnym Tagile. Oba konkursy transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. Piątkowe kwalifikacje pokaże na żywo Eurosport 1 i Player, a niedzielne dostępne będą wyłącznie w Playerze.

20.11.2021Skoki narciarskie

Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski poprowadzą studio przy konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN

Dzięki najnowszym technologiom studio przy zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN, przeniesie widzów w samo centrum sportowych emocji i zabierze ich za kulisy rywalizacji. Zapraszani goście zapewnią ekspercką wiedzę i świeże spojrzenie na ukochaną dyscyplinę zimową Polek i Polaków, a wszystko merytorycznie i z pasją poprowadzi duet Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski.

04.11.2021Skoki narciarskie

Skoki narciarskie. Puchar Świata Wisła 2019 NA ŻYWO: Gdzie i o której oglądać skoki? [TRANSMISJA TV, ONLINE]

Już tylko dni dzielą nas od inauguracji nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Cała zabawa znowu wystartuje w Wiśle. Na piątek 22 listopada zaplanowano kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego, w sobotę zawody drużynowe. O pierwsze punkty Pucharu Świata będzie mogło walczyć aż trzynastu Polaków! Zobacz, dlaczego największą zagadką w polskiej ekipie są... buty.

20.11.2019Skoki narciarskie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×