Eurowizja 2018. Gromee i Lukas Meijer na próbie. Zobacz, jak będzie wyglądał ich występ! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już 8 maja odbędzie się pierwszy półfinał 63. Konkursu Piosenki Eurowizji Lizbona 2018. Polskimi reprezentantami w Konkursie są Gromee i Lukas Meijer. Zobaczcie wideo z ich próby na dużej scenie. Jak będzie wyglądał występ polskiego duetu?

Multimedia

Eurowizja 2018 startuje! Już 10 maja polscy reprezentanci - Gromee i Lukas Meijer wystąpią na dużej scenie w drugim półfinale 63. Konkursu Piosenki Eurowizji Lizbona 2018. W sieci pojawiło się wideo z próby, dzięki czemu możemy przekonać się, jak będzie wyglądał występ polskiego duetu. Gromee i Lukas Meijer wykorzystają na scenie m.in. efekty pirotechniczne.

Doda krytycznie o polskich reprezentantach: Gromee i Lukas Meijer to nie jest dobry wybór! [WIDEO]Zobacz więcej

Eurowizja 2018: Gromee i Lukas Meijer na próbie:

Na polskiego reprezentanta będzie można na nich głosować z numerów zarejestrowanych w innych krajach niż Polska. 10 maja o awans do finału głosami publiczności i narodowego jury zawalczą: Polska (Gromee i Lukas Meijer „Light Me Up” na miejscu 11), Norwegia (Alexander Rybak „That’s How You Write A Song”), Rumunia (The Humans „Goodbye”), Serbia (Sanja Ilić i Balkanika „Nova Deca”), San Marino (Jessika i Jenifer Brening „Who We Are”), Dania (Rasmussen „Higher Ground”), Rosja (Julia Samoylova „I Won’t Break”), Mołdawia (DoReDos „My Lucky Day”), Holandia (Waylon „Outlaw in ’Em”), Australia (Jessica Mauboy „We Got Love”), Gruzja (Ethno-Jazz Band Iriao „For You”), Malta (Christabelle „Taboo”), Węgry (AWS „Viszlát Nyár”), Łotwa (Laura Rizzotto „Funny Girl”), Szwecja (Benjamin Ingrosso „Dance You Off”), Czarnogóra (Vanja Radovanović „Inje”), Słowenia (Lea Sirk „Hvala, ne!”), Ukraina (Melovin „Under The Ladder”). Prawo głosów otrzymują także 3 państwa z tzw. Wielkiej Piątki: Francja, Niemcy i Włochy.

Uczestnicy i goście na uroczystym otwarciu imprezy w Lizbonie! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Konkurs Piosenki Eurowizji to jedno z najpopularniejszych widowisk telewizyjnych na świecie. Co roku ogląda go ok. 200 mln widzów. Eurowizja to także najstarszy cykliczny, muzyczny program w historii telewizji. Od 1956 roku telewizyjni nadawcy publiczni zrzeszeni w EBU (Europejskiej Unii Nadawców) wystawiają swoich reprezentantów w koncercie z udziałem publiczności, który transmitowany jest na całym świecie. W tym roku biorą w nim udział 43 kraje, w tym Polska.

I półfinał – 8 maja (wtorek) o godz. 21.00 na TVP1 i TVP Polonia
9 maja (środa) o godz. 21:15 na TVP Rozrywka

II półfinał – 10 maja (czwartek) o godz. 21:00 na TVP1 i TVP Polonia.
11 maja (piątek) o godz. 21:15 na TVP Rozrywka.

Finał – 12 maja (sobota) o godz. 21:00 na TVP1 i TVP Polonia.
13 maja (niedziela) o godz. 21:35 na TVP Rozrywka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×