Eurowizja 2019. Iwona Węgrowska krytykuje występ zespołu Tulia: Jestem zawiedziona, nie rozumiałam, co one śpiewają

Eurowizja 2019 za nami. W mediach nie ustaje jednak dyskusja na temat występu zespołu Tulia w Tel Awiwie. Teraz głos w sprawie zabrała Iwona Węgrowska, która startowała w preselekcjach do konkursu w 2017 roku. Jak wokalistka ocenia występ Tulii?

Multimedia

Iwona Węgrowska skomentowała udział zespołu Tulia w Eurowizji i opowiedziała o swoich nieudanych próbach startu w konkursie. Wokalistka uważa, że reprezentantki Polski zaśpiewały nietrafiony utwór.

Jestem zawiedziona a propos występu Polek, które nas reprezentowały. To nie była ta piosenka. Przede wszystkim nie rozumiałam, co one śpiewają - wyznała wokalistka.

Węgrowska dodała, że wysoko ocenia poziom grupy i rozumie presję, jakiej zostały poddane. Uważa jednak, że piosenka "Pali się (Fire of love)" nie powinna zostać wybrana z myślą o tego typu konkursie.

Iwona Węgorwska poddana metamorfozie w programie Mai Sablewskiej!Zobacz więcej

W 2017 roku Iwona Węgrowska zgłosiła do polskich preselekcji piosenkę "Alone", ale nie udało jej się zakwalifikować do dalszego etapu. W wywiadzie dla Wideoportalu przyznała, że zniechęciła się do Eurowizji.

Ten konkurs jest dla mnie porażką. Kilka razy mi się nie udawało. Kilka razy było trochę takich układowych sytuacji. Nie było mnie na to stać, więc zostawiłam ten temat. Nie chcę być ciągle deptana - wyznała.

Odmieniona Conchita Wurst i fałszująca Madonna! Kto wygrał tegoroczną Eurowizję w Izraelu?Zobacz więcej

Piosenkarka uważa, że w niczym nie jest gorsza od Edyty Górniak.

Jestem pewna swojego wokalu i swoich możliwości, i pewna tego, co mam w gardle. Piętnaście lat treningu, cały czas ćwiczę i powiększam skalę. Mam wokal i to jest najważniejsze - uważa Iwona.

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Olka (gość)

    I super

    31.05.2019 09:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×