Eurowizja 2019. Roksana Węgiel nie zaśpiewa w Izraelu! Wokalistka prezentuje nowy duet z Magdą Beredą!

Bardzo zła informacja dla wszystkich fanów Roksany Węgiel. Roxie niestety nie zaśpiewała w Izraelu podczas tegorocznej Eurowizji! Co się stało? Sprawdźcie!

Multimedia

Jakiś czas temu management Roksany Węgiel informował, że młoda wokalistka intensywnie przygotowuje się do występu na scenie dorosłej Eurowizji w Izraelu, gdzie miała zaśpiewać swój przebój pt. "Anyone I Want to Be". Teraz jednak okazuje się, że do występu Roxie nie dojdzie, a polska artystka udzieli jedynie krótkiego wywiadu, który będzie transmitowany na cały świat.

Przedstawiciele Roksany Węgiel twierdzą, że organizator Eurowizji zmienił plany. Nie jest to wykluczone, aczkolwiek warto dodać, że zwycięzca Eurowizji Junior nigdy nie śpiewał podczas finału dorosłej Eurowizji, a jedynie udzielał krótkiego wywiadu. I dokładnie tak samo będzie również tym razem.

Roksana Węgiel - "Roxie" - prezentuje nową piosenkę "Lay Low"! Będzie światowy hit?Zobacz więcej

Wszystkim tym, którzy są zawiedzeni brakiem występu Roksany Węgiel podczas Eurowizji 2019 polecamy nowy duet młodej piosenkarki. Do sieci właśnie trafił cover piosenki "Sweet But Psycho", który Roxie zaśpiewała wspólnie z Magdą Beredą. Sprawdźcie!

Roksana Węgiel - kim jest?

Roksana Węgiel urodziła się 11 stycznia 2005 roku w Jaśle. Młoda wokalistka uczęszcza do Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. W dzieciństwie trenowała gimnastykę artystyczną, judo i taniec towarzyski, natomiast w wieku ośmiu lat zaczęła uczęszczać na lekcje śpiewu. Po raz pierwszy w telewizji Roksana Węgiel pojawiła się za sprawą pierwszej edycji programu "The Voice Kids". Dziewczynka podczas "przesłuchań w ciemno" zachwyciła Edytę Górniak swoim wykonaniem piosenki Beyonce pt. "Hello", przez co dołączyła do jej drużyny. Ukoronowaniem uczestnictwa w programie było zwycięstwo w finałowym odcinku i kontrakt płytowy z Universal Music Polska. W listopadzie 2018 r. Roksana reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizja Junior w Mińsku i jako pierwsza Polka w historii - wygrała!

Wielki Hit Roksany Węgiel w filmowym wideoklipie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • HEJKA TU LENKA (gość)

    MAGA BERDA POWIEC RZEBYSZ ODWAL SIE LEZBIJKO N NIE CHCE CIE OGLĄDAĆ BO MNIE OBAZIŁAS

    06.07.2019 13:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×