Eurowizja 2019. Siostry Godlewskie będą reprezentować Polskę w Izraelu? Komisja Konkursowa rozważa ich zgłoszenie?

Siostry Godlewskie będą reprezentować Polskę podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Avivie? Kontrowersyjne celebrytki poinformowały za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zgłosiły swój udział w preselekcjach do Eurowizji i liczą na pozytywny wynik. Czy Komisja Konkursowa rzeczywiście rozważa ich zgłoszenie?

Multimedia

Eurowizja 2019 odbędzie się w Izraelu. WIadomo już, że reprezentanta Polski na 64. Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Avivie wyłoni specjalna Komisja Konkursowa powołana przez Telewizję Polską. Zgłoszenia do preselekcji można było nadsyłać do 5 lutego.

Natalia Szroeder będzie reprezentować Polskę w Izraelu? Artystka podsyca zainteresowanie!Zobacz więcej

Udział w preselekcjach do 64. Konkursu Piosenki Eurowizji zgłosiły m.in. Siostry Godlewskie. Kontrowersyjne celebrytki poinformowały na Facebooku, że o wyjazd do Izraela walczą z piosenką "Gentleman". Na opublikowanym nagraniu Małgorzata Godlewska przyznała, że liczy na pozytywny wynik w eliminacjach do Konkursu Eurowizji.

Docierały do nas przecieki, że jesteśmy jednym z trzech zespołów branych pod uwagę, jako reprezentacja Polski na Eurowizji 2019 w Tel Awiwie - poinformowała celebyrtka.

Czy Komisja Konkursowa rzeczywiście rozważa zgłoszenie sióstr Godlewskich? Przekonamy się już wkrótce. Reprezentant Polski wystąpi 14 maja w pierwszym półfinale konkursu. O awans do finału zawalczy z przedstawicielami: Słowenii, Białorusi, Czech, Czarnogóry, Cypru Serbii, Finlandii, Węgier, Estonii, Portugalii, San Marino, Islandii, Gruzji, Australii, Belgii, Ukrainy i Grecji.

Ruszyły przygotowania do organizacji konkursu! W którym mieście się odbędzie? Zobacz więcej

Poprzedni, 63. Konkurs Piosenki Eurowizji w Lizbonie wygrała piosenką "Toy" Netta Barzilai z Izraela. Konkurs Eurowizji w 2018 roku, w którym udział wzięło 42 reprezentantów, w tym z Polski, obejrzało prawie 200 mln widzów.

Zobacz galerię

Doda o Eurowizji

Komentarze

Skomentuj
  • Karol (gość)

    Niestety TVP nie stanęło na wysokości zadania. Nie ważne kto, ważne by to ludzie wybrali. W 2019 roku sami sobie wybierają i pewnie wybiorą gwiazdę programu TVP2. Masakra, czegoś takiego się nie robi, nie w 2019 roku. Fani głównie oglądają, fascynują się swoimi kandydatami. Godlewskie? Czemu nie? Ludzie, znaczy... Abonenci TVP się zgodzą w głosowaniu SMS to spoko. Zobaczę, żenada będzie że Karyna po 4 kebsach i jej koleżanka Dżesika po nieudanej operacji plastycznej występują, ale... To byłby wybór społeczeństwa, misyjność TVP w tym zakresie była by zachowana bo nie czarujcie że wybiorą ugrzecznionego czy też nie artystę dla naszego dobra. To nigdy się nie udawało i teraz będzie tak samo, choćby milion trolli z TVPiS wypisywała pochlebne opinie i tysiąc fanów TheVoice.

    15.02.2019 03:16
  • Gosc (gość)

    Nie zgadzam sie z tym zeby te kobiety wystapily na eurowizji. Margaret miala wystapic nie one

    11.02.2019 23:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×