Eurowizja 2019. Szokujące słowa Margaret: "Dajcie se siana z tą Eurowizją!"

Już 14 maja na eurowizyjnej scenie w Izraelu swoich sił spróbuje formacja Tulia, która wykona piosenkę "Pali się (Fire of Love)". Od dawna z Eurowizją kojarzona jest Margaret, której udziału w konkursie domaga się wielu fanów i znawców muzyki. A jak na Eurowizję zapatruje się sama wokalistka? Zapytaliśmy!

Multimedia

MARGARET O EUROWIZJI

Osoba Margaret już od dawna łączona jest z Eurowizją, a fani konkursu marzą, aby reprezentowała Polskę podczas tego największego telewizyjnego wydarzenia muzycznego. Sama wokalistka patrzy na Eurowizję jednak kompletnie inaczej, a jej słowa wręcz mogą szokować!

Nie obserwuję i nie oglądam Eurowizji. Prawdopodobnie tej Eurowizji też nie obejrzę, bo nie mam tego zwyczaju i nigdy nie miałam. Ja po prostu muzycznie jestem gdzie indziej teraz, więc faktycznie dajcie se siana z tą Eurowizją - powiedziała nam Margaret.

Tulia i pozostali uczestnicy na uroczystym otwarciu w Tel Awiwie! Kto zaprezentował się najlepiej?Zobacz więcej

Słowa Margaret mogą o tyle dziwić, że przecież dwukrotnie starała się... reprezentować Szwecję na Eurowizji! Dwa razy brała udział w konkursie Melodifestivalen, podczas którego Szwedzi wybierają swojego reprezentanta na ESC. W tym roku podczas Melodifestivalen Margaret wykonała piosenkę "Tempo".

Jak oceniacie słowa Margaret?

Konkurs Piosenki Eurowizji to wyjątkowe widowisko telewizyjne, w którym przedstawiciele biorących w nim udział krajów, na żywo wykonują jeden utwór muzyczny. Dzięki wygranej Netty w 2019 roku 64. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w Izraelu. Reprezentantem Polski w tym roku jest zespół Tulia. Panie zaprezentują utwór "Fire of Love (Pali się)" w pierwszym półfinale, który odbędzie się we wtorek, 14 maja. Występy będzie można oglądać na antenie TVP1 od godz. 21:00. Przewidziana jest także bezpłatna transmisja online na stronie eurowizja.tvp.pl. Dwa dni później (16 maja) zorganizowany będzie drugi półfinał, a w sobotę, 18 maja odbędzie się finał 64. Konkurs Piosenki Eurowizji w Izraelu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  czemu wszyscy mówią do niej na ty Gośka ogarni się masz 28 lat przestań golić cipe

  06.06.2019 21:29
 • Haha (gość)

  Pierw sie Margaret naucz spiewac. Tyle razy przegrala to udaje ze ja nie interesuje eurowizja. Zalosne

  05.06.2019 22:31
 • Ela (gość)

  se???? nie se tylko sobie.. Polonista płacze jak czyta..

  19.05.2019 12:46
 • nieoglądambzdur (gość)

  To już dawno przestał być festiwal piosenki. Cisza na dnie Rowu Mariańskiego lepiej brzmi, niż 99% wykonawców z ostatnich 20 lat. A jeśli nawet trafi się ktoś śpiewający z przyzwoitym utworem, to przegrywa z jakimś dziwolągiem, jak nie transwestyta z (wygrał z Górniak), to facet w sukience, albo baba z brodą. A ponieważ rozbicie ZSRR i Jugosławii dało tym regionom łącznie ponad połowę głosów, to z przyczyn czysto politycznych żadna polska produkcja nie ma szans. No chyba, że wysłalibyśmy Biedronia z jego partnerem, żeby odtańczyli taniec godowy wydając przy tym nieartykułowane dźwięki. Szpak się załapał do czołówki dzięki wymalowanym pazurom, to w/w duet tym bardziej miałby poklask idiotów, którzy to jeszcze oglądają. I w tym kontekście Margaret ma absolutną rację. A od jej reklamówek się odchrzańcie, bo jęczący nędznym falsetem, aktualny "gwiazdor" - Podsiadło też się ośmiesza klepiąc bzdury za niemałą kasę od francuskiego banku.

  15.05.2019 20:06
 • Kacper (gość)

  Myślę że jej bardziej chodziło o to żeby fani dali jej spokój z eurowizją. Praktycznie wszędzie można zauważyć komentarze mające na celu ja skłonić do reprezentowania polski i może ma dość

  15.05.2019 16:41
 • Gega (gość)

  Do Żydów śpiewają Żydzi

  15.05.2019 12:22
 • adam (gość)

  tam po prostu trzeba zaspiewać na zywo ! i tu jest problem , komputer głosu nie poprawi playback nie wchodzi w rachubę

  15.05.2019 11:10
 • eM (gość)

  Och przegrala w Polace raz, przegrala w Szwecji dwa razy.. ogarnij się dziewczyno, Ty nie jestes nigdzie muzycznie, Ty nie potrafisz na zywo spiewac.. a w studio to wiadomo mozna zdziałac cuda;) a wytykanie błedow innym to Twoj sposob na wybicie się? Ojjjjj

  15.05.2019 11:10
 • Dzidzia wodorost (gość)

  Chyba te słowa powiedziała do samej siebie.. dałam se siana...jak się nie dostałam.hahahahahahahahaha

  14.05.2019 20:04
 • Znowu Szunio (gość)

  No tak, nie dostała się, to Eurowizja to dno i wodorosty, ale sprzedawanie się w kretyńskich reklamach, to jest prawdziwa sztuka. I tak byś nie wygrała, słaba jesteś.

  14.05.2019 19:33
 • Szunio (gość)

  Wal się, żadną artystką nie jesteś! Nie chcieli cię, to najeżdżasz, frustratko!

  14.05.2019 19:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×