Eurowizja 2020. Alicja Szemplińska komentuje odwołanie konkursu: "Spełnił się najgorszy scenariusz". Zaśpiewa w przyszłym roku?

Alicja Szemplińska skomentowała decyzję o odwołaniu tegorocznego konkursu Eurowizja 2020 w Rotterdamie. "Spełnił się najgorszy scenariusz" - napisała w mediach społecznościowych. Zaśpiewa w przyszłym roku?

Multimedia

Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję 2021?

Alicja Szemplińska miała reprezentować Polskę na konkursie Eurowizja 2020 w Rotterdamie. Dwa półfinały oraz finał zaplanowane były na maj (12-14 maja 2020). Niestety, z powodu pandemii koronawirusa zdecydowano, że konkurs nie odbędzie się.

Eurowizja oficjalnie odwołana! Konkurs został przełożony z powodu epidemii koronawirusa!Zobacz więcej

W Rotterdamie Polka miała wykonać swoją piosenkę "Empires", dzięki której wygrała specjalne wydanie "Szansy na sukces". Niektórzy krytykowali jej utwór, inni byli zachwyceni i wskazywali, że klimatem przypomina piosenki śpiewane w filmach o Jamesie Bondzie. Niestety, Alicja nie zaprezentuje jej Europie. W mediach społecznościowych tak skomentowała odwołanie imprezy:

Kochani! Spełnił się najgorszy scenariusz i tegoroczna Eurowizja Rotterdam 2020 została odwołana. Powód jest wszystkim bardzo dobrze znany. Zdrowie jest jedno, więc dbajmy o nie jak potrafimy najlepiej! Teraz wracam do studia, aby nagrywać kolejne utwory i będę Was informować na bieżąco o postępie moich prac. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i ściskam w tym niełatwym dla nas czasie.

Pozostaje pytanie: czy Alicja Szemplińska będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji 2021? To może być trudne, bo w tym czasie Alicja powinna zdawać maturę. Jak będzie? Przekonamy się wkrótce.

Alicja Szemplińska pokazała teledysk do "Empires"! Podbije Europę mimo krytycznych opinii rodaków?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×