Eurowizja 2020. Artur Orzech o piosence Alicji Szemplińskiej. Jak ocenia szanse Polki w konkursie?

Artur Orzech zabrał głos w sprawie Alicji Szemplińskiej, która będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2020 w Rotterdamie. Jak komentator i prowadzący "Szansy na sukces" ocenia szanse Polki w konkursie?

Multimedia

W niedzielę (23.02) w programie "Szansa na sukces. Eurowizja 2020" Kasia Dereń, Alicja Szemplińska i Albert Černý z Lake Malavi walczyli o wyjazd na Eurowizję do Rotterdamu. Polskę w 2020 roku będzie reprezentować Alicja Szemplińska, zwyciężczyni 10. edycji "The Voice of Poland". O wyborze zwycięzcy zadecydowali widzowie oraz jury w składzie: Cleo, Michał Szpak oraz Gromee. Alicja Szemplińska zgromadziła maksymalną ilość punktów zarówno od jurorów, jak i od widzów.

Alicja Szemplińska i jej piosenka "Empires" pod ostrzałem! Internauci krytykują wyniki finału "Szansy na sukces"!Zobacz więcej

Artur Orzech ocenia piosenkę Alicji Szemplińskiej

Piosenka, którą Alicja Szemplińska przygotowała na Eurowizję 2020 wywołała ogromne poruszenie w sieci. Niektórzy uważają, że ballada "Empires" nie nadaje się na Eurowizję. Krytycznych głosów przybywa, dlatego głos w sprawie postanowił zabrać Artur Orzech. Komentator i prowadzący "Szansy na sukces" w rozmowie z Pudelkiem ocenił szanse Polki w konkursie.

Wyłoniliśmy w sumie 3 wykonawców i tak na dobrą sprawę każdy z nich mógłby nas reprezentować. Podczas ogłaszania werdyktu była jednomyślność, zarówno widzów jak i jury, wszyscy postawili na balladę. Eurowizja lubi ballady. To, że Szemplińska zaśpiewa świetnie, nie ma żadnych wątpliwości. Teraz trzeba patrzeć do przodu i skupić się na zaplanowaniu tego występu. Musi pojawić się konkretny pomysł - powiedział Artur Orzech w rozmowie z Pudelkiem.

Co sądzisz o piosence Alicji Szemplińskiej na Eurowizję 2020? Przypominamy, że reprezentantka Polski z piosenką "Empires" wystąpi w drugim półfinale, który odbędzie się już 14 maja. Finał Eurowizji 2020 w Rotterdamie zaplanowany jest na 16 maja 2020 roku.

Zobacz galerię

Alicja Szemplińska - kim jest?

Alicja jest 17-latką z głową pełną marzeń, które w wieku 14 lat obudził w niej trener wokalny Michaela Jacksona - Seth Riggs, u którego miała szansę kształcić swój talent. To właśnie warsztaty u jednego z najbardziej cenionych nauczycieli śpiewu w Los Angeles Alicja otrzymała jako nagrodę specjalną jury programu "Hit Hit Hurra!", który wygrała w 2016 roku. Jej największą inspiracją jest Jorja Smith, dzięki której zakochała się w soulu. Choć muzyka wypełnia całe jej życie, na co dzień jest przykładną uczennicą i wciąż zadziwia rodziców świadectwami z czerwonym paskiem. W wolnym czasie zapełnia szufladę wierszami i tekstami piosenek, które być może kiedyś ujrzą światło dzienne. W 2019 roku, będąc w drużynie Tomsona i Barona, wygrała 10. edycję "The Voice of Poland".

Komentarze

Skomentuj
  • Ella (gość)

    Diva onegdaj stwierdziła, że nigdy nie postawiłaby na balladę, piła oczywiście do Szpaka, a teraz widzę, że na Szpaku następcy się wzorują, no proszę! Przy czym Michał pojechał tam bez żadnego wsparcia ze strony TVP, natomiast co do Ali wszyscy staną na głowie, by miała "oprawę", stroje, etc. Trzymam kciuki, to "nasza" w jakiś większy sukces Ali, niestety nie wierzę,choć oczywiście utalentowana. Takich utalentowanych słaliśmy jednak tam przez 26 lat, tylko troje było w stanie się wybić. Mimo to, powodzenia oczywiście.

    27.02.2020 04:35
  • Kjm (gość)

    Piękny głos 😘. Nam się podoba!! Powodzenia 🌞👏👏👏

    24.02.2020 21:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×