Eurowizja 2020. Eurovision Song Celebration 2020 zamiast tradycyjnego konkursu. Gdzie oglądać? Kto wystąpi?

Eurowizja 2020 została odwołana w związku z epidemią koronawirusa. Organizatorzy konkursu postanowili wyjść na przeciw fanom tego muzycznego święta i zorganizowali Eurovision Song Celebration 2020. Co zobaczymy podczas tego wydarzenia? Gdzie oglądać? Kto wystąpi?

Multimedia

Eurovision Song Celebration 2020 - kto wystąpi, gdzie oglądać?

W związku z panującą na świecie epidemią koronawirusa, wszystkie koncerty i inne imprezy masowe zostały odwołane lub przełożone. Taki sam los spotkał Eurowizję 2020.

W odpowiedzi na odwołanie tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, YouTube wraz Europejską Unią Nadawców (EBU) mają przyjemność zaprosić na „Eurovision Song Celebration 2020”. W ramach tego specjalnego wydarzenia będzie można posłuchać wszystkich 41. utworów artystów Eurowizji 2020, a także obejrzeć dodatkowe treści od twórców YouTube, w tym m.in. nagrane filmy czy wywiady z artystami.

Alicja Szemplińska komentuje odwołanie konkursu: "Spełnił się najgorszy scenariusz". Zaśpiewa w przyszłym roku?Zobacz więcej

Przygotowana w ramach kampanii #zostanwdomu #zemna dwuczęściowa transmisja online dostępna będzie wyłącznie na YouTube na oficjalnym kanale konkursu - Eurovision Song Contest. Premiera części 1. we wtorek, 12 maja o 21:00 CET, a części 2. - w czwartek, 14 maja o 21:00 CET.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×