Eurowizja 2020. Michał Szpak przebrał się za Conchitę Wurst! Polski wokalista szokuje!

Michał Szpak potrafi zaskoczyć. Wokalistka udowodnił to już nie raz, jednak tym razem przeszedł samego siebie! Michał Szpak postanowił... wcielić się w Conchitę Wurst! Sprawdźcie, dlaczego!

Multimedia

Na platformie Netflix można już oglądać film "Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga", który opowiada fikcyjną historię islandzkiego zespołu, który próbuje osiągnąć sukces na Eurowizji.

Michał Szpak odpowiedział na "#hot16challenge2"! Fani: Jest lepszy od raperów!Zobacz więcej

Michał Szpak włączyć się do nietypowej promocji tego filmu i przedstawił swoją interpretację piosenki "Volcano Man", która pochodzi z filmu. Jednak nie jest to zwykła interpretacja, a miks nawiązań do uczestników Eurowizji z ubiegłym lat. W tym celu Michał Szpak przebrał się m.in. za Conchitę Wurst, zespół Lordi oraz... Edytę Górniak!

Jak prezentuje się Michał Szpak w kobiecych wcieleniach? Sprawdźcie sami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Głupota (gość)

  Ludzie to z Wami jest coś nie tak. Przecież to jest reklama filmu o Eurowizji, naprawdę świetna reklama. No ale jednak trzeba wiedzieć o czym się pisze.

  05.07.2020 18:52
 • Scytia (gość)

  Babcia ponad 60 - opanuj swoje refleksje na temat wpisów innych,.To, co jednego zachwyca, drugiego może doprowadzać do mdłości. To się nazywa GUST. Każda istota żyjąca ma swój indywidualny gust. Jest jeszcze coś poza gustem. Są to granice przyzwoitości i dobrego smaku. Tak, obowiązują tu pewne reguły. Człowiek może utracić rozum, i tak zwane ,człowieczeństwo, ale nie doprowadza to do niczego chwalebnego.Na przykład zachowanie ludzi podczas wojen. Podczas pokoju również człowieczeństwo może zaniknąć.W obecnym czasie to zjawisko dochodzi już do granic, poza którymi nie ma już nic do dodania. I zaczyna się odwrót. Zanim on nastąpi zachwyt nad dewiacją w stadium najwyższym i uczestniczenie w niej może zrujnować psychikę istot słabych, nieodwracalnie. I co z tego ,że nie będzie z nich żadnego pożytku? Wielkiej Górze o to właśnie chodzi. TY, Babcia, i tobie podobni, utknęliście na dobre w sieci pająka. I bez kawałów, oglądaliśmy ową Wizję, kiedy dała się oglądać.Jak powiodła kogoś za sobą i do dzisiaj trzyma , to co? Mamy wam pieśni pochwalne piać? Niby dlaczego? Że idol rozum traci, a was to nie rusza?

  04.07.2020 18:48
 • Scytia (gość)

  Macie Państwo dowód, że ta cała Jewropa sprowadza ludzkość na dno ścieków. Jeden wielki dom wariatów, dewiacja,wypaczenie, obrzydliwość...Omijać to szerokim łukiem. I przetrwać.

  04.07.2020 18:25
 • Scytia (gość)

  Niejaka" Conchita" po prostu mnie przerażała zwłaszcza jak rozwarła wielką paszczę powleczoną sierścią. Dziwię się, że Ptak postanowił się w nią wcielić.. Sława często odbija w drugą stronę. Obrzydliwość, jak niektórzy chcą na siłę świecić, chociażby był to blask bomby atomowej.Noooo, Wiking z niego żaden, ani Edyta Górniak. Daj już człowieku spokój.Mało ci i mało... spasuj, bo wylądujesz w kanale.Wiesz, że co za dużo to niezdrowo. Te czarne pazury też jak z grobu po miesiącu.

  04.07.2020 18:19
 • Babcia 2 (gość)

  Kiedyś nie rozumiano Niemena. Nie rozumiano jego muzyki, sposobu ubierania się i fryzury. Wszystkie psy komuna powiesiła na nim. Teraz Czesio to klasyka i wzór. Historia lubi się powtarzać. Myślę, że tak będzie z Michałem.

  04.07.2020 15:22
 • Babcia , sporo ponad 60+ (gość)

  Jestem zachwycona Michałem, jego rozwojem. Wpisy mnie irytują . Ludzie, opamiętajcie się . Czytajcie książki, lektury , oglądajcie dobre filmy to może przejdzie Wam głupota intelektualna , Szkoda, że w to nie w ogóle nie wierzę . Zabierzcie się do jakiejś roboty!!!!!

  03.07.2020 20:46
 • Mistral (gość)

  Wypowiadają się same orły intelektu podpuszczone przez chwytliwy tytuł artykułu. Nikt z was pewnie nie ogląda Eurowizji i nie ma pojęcia, że w tej piosence pastiszu Szpak przywołuje po kolei Edytę Górniak z drugim miejsce w tym konkursie, a postali, to sami zwycięzcy - Sobral z Portugalii, Abba - Szwecja, Conchita - Austria, Lordi - Finlandia i tytułowy zespół Fire Saga z filmu "Historia zespołu Fire Saga" . I co tutaj jest niestosownego, niesmacznego, pedalskiego ??? Tylko chore głowy mogą tak myśleć.

  03.07.2020 20:06
 • Normal (gość)

  Nigdy na normalnego nie wyglądał.

  03.07.2020 19:57
 • Magda (gość)

  Dziwny facet. Zastanawiam się kto płaci za taki uporczywy aż niesmaczny lans.

  03.07.2020 17:08
 • Ypsy (gość)

  Normalny....pedał.

  03.07.2020 15:37
 • Ona (gość)

  Na początku kariery Pan Szpak zachowywał się w miarę przyzwoicie. Głos ma i owszem ale od kiedy był w Jury to Mu się śrubki w łepetynie coraz bardziej luzują. Teraz to już przechodzi wszelkie ludzkie normy, oj źle z Panem. Psychika chora :(

  03.07.2020 15:10
 • Jasny gwint! (gość)

  Do czego to doszło żeby z chłopa zrobiła się kiełbasa,parówa?! Coraz gorszą ta natura,psychika ludzka,jak nie lezby to edki pedki ! jasny gwint !!!

  03.07.2020 14:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×