Eurowizja 2021. Agnieszka Hekiert o Rafale Brzozowskim i jego piosence: Pop, który śpiewa nie wymaga bycia wybitnym [TYLKO U NAS]

Agnieszka Hekiert z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" oceniła w rozmowie z nami wokalne umiejętności Rafała Brzozowskiego oraz jego piosenkę "The Ride", z którą wystąpi podczas tegorocznego konkursu Eurowizji w Rotterdamie.

Multimedia

Agnieszka Hekiert, czyli wokalistka jazzowa oraz trenerka wokalna uczestników programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zabrała głos w sprawie wyboru Rafała Brzozowskiego jako reprezentanta Polski na tegoroczny konkurs Eurowizji w Rotterdamie.

Czy Rafał Brzozowski i jego utwór "The Ride" to dobry wybór?

Utwór jest dość płaski i taki "pod nóżkę", a oglądając Eurowizję widzimy, że numery, które wygrywają są zazwyczaj wzruszające bądź w muzyczny sposób związane z danym krajem (folklor). Czy ta piosenka rzeczywiście może porwać Europę? Ciężko jest mi ocenić, co może porwać Europę, gdyż ja hitów, które Europę do tej pory porwały, nie napisałam. To jest nieprzewidywalne. Mnie utwór "Ride" nie porwał, ale to kwestia gustu — powiedziała nam Agnieszka Hekiert.

Ciąg dalszy kontrowersji wokół wyboru Rafała Brzozowskiego. Decydowała żona Jacka Kurskiego? Jest oświadczenieZobacz więcej

Jak Agnieszka Hekiert ocenia umiejętności wokalne Rafała Brzozowskiego? Wokalistka związana z show Polsatu przyznała co prawda, że nigdy z nim nie pracowała, ale słuchając jego utworów na Youtube uważa, że ok. -Pop, który śpiewa Rafał nie wymaga bycia wybitnym - oceniła w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl.

Zgadzacie się z jej opinią?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×