Eurowizja 2021. Internauci bezlitośni dla Rafała Brzozowskiego! Piosenka "The Ride" nie ma szans na Eurowizji w Rotterdamie?

"Chcieliście polską odpowiedź na The Weeknd, to macie". Internauci dość chłodno zareagowali na piosenkę "The Ride", z którą Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę na tegorocznej Eurowizji w Rotterdamie. Taneczny utwór podzielił fanów konkursu.

Multimedia

Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021

To już oficjalne: na Eurowizję 2021 do Rotterdamu pojedzie Rafał Brzozowski. Gwiazdor Telewizji Publicznej i prowadzący programu "Jaka to melodia?" spróbuje porwać Europę tanecznym numerem "The Ride", którego premiera odbyła się w piątkowym (12.03) wydaniu programu "Pytanie na śniadanie".

Alicja Szemplińska, która jeszcze przed wybuchem pandemii zdobyła nominację do reprezentowania Polski w konkursie będzie musiała to jakoś przełknąć. -Jeśli mam odpowiedzieć krótko na pytanie, co z Alicją, to była dziwna sytuacja. Musiała złożyć drugą piosenkę, każdy z artystów mógł złożyć swoją. Została wybrana najlepsza piosenka przez telewizję. Osoby takie, jak Alicja, mają przed sobą jeszcze wielkie kariery. - tłumaczył Brzozowski w śniadaniówce.

Rafał Brzozowski z utworem "The Ride" wystąpi na Eurowizji w Rotterdamie! Porwie do tańca całą Europę?Zobacz więcej

Internauci bezlitośni dla Rafała Brzozowskiego i jego piosenki "The Ride"

Po premierze "The Ride" w sieci zawrzało. Choć Rafał Brzozowski przekonuje, że jego piosenka może zachwycić europejską widownię, to internauci są na razie mocno podzieleni. Większość nie wróży w tym roku Polsce sukcesu.

Warto zaznaczyć, że podstawą piosenki Rafała Brzozowskiego jest demo Clari Rubensson - The Ride. Wokalista wspominał o tym w "Pytaniu na śniadanie" -Mam w tym roku jubileusz pracy artystycznej, pojawiały się propozycje kolejnych singli. Dostałem demo "The Ride" w wersji damskiej, piosenka okazała się najlepszym wyborem dla mnie.

W sieci pojawiły się już setki komentarzy. Oto niektóre z nich:

Chcieliście polską odpowiedź na The Weeknd, to macie... disco polo z lat 90-tych

Z całym szacunkiem do wokalisty ale ten utwór jest mdły I nijaki. Niczym nie zaskakuje. Czy na tylko tyle jest nas stać?

Rafał Brzozowski chce być jak Måns Zelmerlöw? Chyba nie wyszło...

Takiej tragedii to się nie spodziewałem. Poland 0 points

To Polacy powinni wybrać reprezentanta, który będzie ich reprezentował, a nie Telewizja

A co Ty sądzisz o piosence "The Ride" Rafała Brzozowskiego? Nie ma szans na Eurowizji w Rotterdamie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bozena (gość)

    Moim zdaniem wpada w ucho i ma szansę . 🙂

    15.03.2021 21:48
  • Bozena (gość)

    Moim zdaniem wpada w ucho i ma szansę . 🙂

    15.03.2021 21:34
  • Bozena (gość)

    Moim zdaniem wpada w ucho i ma szansę . 🙂

    15.03.2021 21:33
  • Tola (gość)

    Nie dziwi nic. Mogli przecież wybrać Norbiego wśród swoich prowadzący ch programy przeróżne, on przecież też śpiewa. Folwark Tv nie przewiduje ludzi z zewnątrz. Piosenka dno ....

    15.03.2021 11:41
  • Gość (gość)

    Pani Alicja miała by szansę na porodówce a piosenka Rafała jest ok

    14.03.2021 22:59
  • Hanka (gość)

    Piosenka beznadziejna taka rąbanka.pani Alicja ze swoim mocnym głosem miałaby szanse na 100%.

    13.03.2021 20:54
  • Hanka (gość)

    Piosenka beznadziejna taka rąbanka.pani Alicja ze swoim mocnym głosem miałaby szanse na 100%.

    13.03.2021 20:53
  • jurek (gość)

    może nie jest to na finał.. ale na pewno o niebo lepsze od piosenki pani Alicji . Z całym szacunkiem dla obojga wykonawców...Eurowizja jest nie do przewidzenia ...

    13.03.2021 18:25
  • Olka (gość)

    Piosenkę dla niego skomponowali Szwedzi, taką informację gdzieś przeczytałam, więc wpada w ucho, tylko tyle.

    13.03.2021 14:24
  • Muzyk (gość)

    Totalna szmira. Utwór bez wyrazu. Ale widać, jak wszędzie w Polsce, rządzą układy i układziki, niekoniecznie dobry gust muzyczny. Szkoda tylko, że przez to tracimy szansę na wyższą lokatę.

    13.03.2021 14:22
  • Przemyślcie to... (gość)

    Nie było lepszej piosenki?! Kto to wybierał?! Przeciętny utwór, bardzo przeciętny. Ani nie ma porywającej linii melodycznej, ani głos wykonującego nie powala... Żenada. Nie rozumiem dlaczego Polacy sami sobie strzelają w kolano.

    13.03.2021 14:17
  • Nie mam zdania (gość)

    Okej

    12.03.2021 22:13
  • Toola (gość)

    Bardzo dobra piosenka, myslę ze beda wysokie noty..brawo

    12.03.2021 20:38
  • anka (gość)

    pomyłka..............................................................

    12.03.2021 20:15
  • h (gość)

    Polacy i ich wieczne KOMPLEKSY

    12.03.2021 20:01
  • Pawel (gość)

    Piosenka niczym się nie wyróżnia więc szkoda na bilet do Holandii. Na Konkurs Piosenki Eurowizji trzeba mieć piosenkę która się wyróżnia lub piosenkę z przekazem bo takie teraz wygrywają .No ale jedni jadą żeby powalczyć o wygraną a inni pozwiedzać . Może nikt Rafałowi nie powiedział że wszystko jest w NL pozamykane i wycieczka będzie raczej słaba.

    12.03.2021 19:56
  • Miwa (gość)

    Brzozowski to lizus polityk a nie piosenkarz Szkoda tyle dobrych piosenek jest na rynku

    12.03.2021 19:42
  • Miwa (gość)

    Brzozowski to lizus polityk a nie piosenkarz

    12.03.2021 19:39
  • Justyna (gość)

    Polska ma tylu utalentowanych mlodych artystow z pieknymi glosami. Niestety Rafal Brzozowski do nich nie należy. Nie sadze, ze Polska ma jakiekolwiek szanse w tym roku.

    12.03.2021 19:15
  • Hetman (gość)

    Kupa to była jak Talia pojechała,

    12.03.2021 18:57
NowszeStarsze