Eurowizja 2021. Margaret wspiera Alicję Szemplińską i mówi, co myśli o Eurowizji! Padły mocne słowa!

Wiadomo już, że Alicja Szemplińska nie wystąpi na tegorocznej Eurowizji. Zamieściła w sieci smutny wpis, który skomentowała Margaret. Nie przebierała w słowach!

Multimedia

Margaret ostro o Eurowizji!

Od niedawna wiadomo, że polskim reprezentantem na tegorocznym konkursie Eurowizji będzie Rafał Brzozowski z piosenką "The ride". Oznacza to, że Alicja Szemplińska, która została wybrana w zeszłym roku, ale przez pandemię nie pojechała na konkurs, znowu musiała pożegnać się z marzeniami.

Rafał Brzozowski z utworem "The Ride" wystąpi na Eurowizji w Rotterdamie! Porwie do tańca całą Europę?Zobacz więcej

Zwyciężczyni "The Voice of Poland" zamieściła w sieci wpis, w którym skomentowała tę decyzję. Jest on pełen smutku, ale jednocześnie piosenkarka zaznaczyła, że będzie kibicować Rafałowi Brzozowskiemu.

Marzenia o tegorocznej Eurowizji dobiegły dziś końca. Przeżywałam to już, ale ostatnim razem była jeszcze nadzieja, którą żyłam kolejny rok. Do dziś. Covid zatrzymał mnie w zeszłym roku, a w tym… (...) Moje marzenie o Eurowizji wciąż jest aktualne i mocno wierzę, że pewnego dnia uda mi się je spełnić. Dziś pozostaje nadzieja w postaci wspaniałego reprezentanta - Rafała Brzozowskiego. Rafał, ja i moi fani zawsze będziemy Cię wspierać!! Gratuluję!!! - czytamy na Instagramie.

Nieoczekiwanie jej wpis skomentowała Margaret, która była Trenerem w "The Voice of Poland" - w edycji, którą wygrała Alicja. Margaret wsparła młodszą koleżankę i w ostrych słowach napisała, co myśli o Eurowizji!

Alicja, j***c eurowizje ❤️ Dawaj te muze. Czekamyy ❤️

Szokujące wyznanie Margaret w nowej piosence! "Wciągałam te kreski, ubrana w najdroższe kiecki, w Opolu, Sopocie"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nie wiadomo kto (gość)

  Powinni dać Sanah. 😭

  15.03.2021 18:30
 • Agata (gość)

  hahaha to dowaliła przecież Margaret śpiewać nie potrafi. To mnie rozbawiło. Serio kolejna co się będzie czepiać Brzozowskiego? Nie byłoby już dosyć ?

  14.03.2021 21:26
 • Joo (gość)

  Margaret pokazala swoj poziom!

  14.03.2021 18:28
 • Detka (gość)

  Margaret to ta szwedzka patriotka ? Mieszkająca w Polsce !.

  14.03.2021 08:21
 • Aga lodziaro lubisz to (gość)

  Aga to ty jesteś tą p0lką z dubaju, której szejkowie srają na klatę za kasę pod wielbłądem, co. ;-D

  14.03.2021 01:29
 • Aga (gość)

  Do gościa D jak du.

  patologia się odezwała z pod budki z piwem no tak czuje to co nasikane

  13.03.2021 21:55
 • Kolos (gość)

  Margaret jest ostatnią osobą która powinna wypowiadać się na temat Eurowizji zważywszy na fakt że reprezentowała Szwecję, wielka patriotka

  13.03.2021 19:28
 • :-D (gość)

  Zajebiście boski brzozoski będzie mógł zaprezentować światu wielkość i talent polskiej kultury...w końcu zajmiemy zasłużone ostatnie miejsce, jak zawsze - od zawsze polska europejską latryną. Kartonowy kraj uryną i stęchlizną cuchnący. Brzozowski promotor mierności i ułomności na jewrowizji a polskie kurwy tzw modelki w abudabi - oto obraz polski. Sława jp2.!

  13.03.2021 17:22
 • Paweł (gość)

  Trzeba było wymienić piosenkę ponieważ kilka krajów też się na to zdecydowało ze względu świeżości piosenki i promocji w Europie.

  13.03.2021 13:11
 • Sławek (gość)

  Chyba nie doczekamy się sukcesu jaki odniosła Górniak

  13.03.2021 12:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×