Eurowizja 2021. Nie tylko Edyta Górniak wspiera Rafała Brzozowskiego! Michał Wiśniewski poradził mu nie przejmować się hejtem

Konkurs Piosenki Eurowizji 2021 rozpocznie się za nieco ponad tydzień. Michał Wiśniewski udzielił ostatnich porad Rafałowi Brzozowskiemu w czasie ich wspólnego live'a w mediach społecznościowych. Co były uczestnik Eurowizji zasugerował młodszemu koledze?

Multimedia

Porady Michała Wiśniewskiego dla Rafała Brzozowskiego

Za trochę ponad tydzień rozpocznie się tegoroczny konkurs Eurowizji. Jak powszechnie wiadomo, reprezentantem Polski w tej edycji konkursu jest Rafał Brzozowski. Jeszcze przed wylotem do Rotterdamu, ostatnich wskazówek udzielił mu Michał Wiśniewski w czasie wspólnego live'a wokalistów w mediach społecznościowych. Już samo to wydarzenie było dosyć zaskakujące, ponieważ wcześniej Michał Wiśniewski niezbyt przychylnie wypowiadał się na temat potencjalnych szans Rafała Brzozowskiego na odniesienie sukcesu w czasie tegorocznej Eurowizji.

Michał Wiśniewski szczerze o konkursowej piosence Rafała Brzozowskiego. Umie śpiewać, ale "szanse są żadne"Zobacz więcej

Już na samym początku transmisji na żywo, Michał Wiśniewski zwrócił się do Rafała Brzozowskiego słowami: - Zdaje sobie sprawę, że masz teraz albo pełne gacie, albo motyle w brzuchu, ale myślę, że jedno i drugie - co bardzo rozbawiło drugiego wokalistę.

- Ja, tego nie było widać, miałem teksty zapisane na dłoniach, wszystko mi się od potu pozmazywało, także tak, "naumieć" się tego tekstu trzeba - doradził Michał Wiśniewski, wracając wspomnieniami do własnego występu na Eurowizji.

- Z jednej strony Ci zazdroszczę, bo to taki mobilizujący dreszczyk emocji, natomiast z drugiej troszeczkę przechlapane. Nie miałeś łatwo, jeżeli chodzi o promocję piosenki. Głównie z tego powodu, że okres pandemii nie pozwala jeździć i promować piosenki za granicą... - przyznał Michał Wiśniewski.

Rafał Brzozowski przygotował piękną niespodziankę dla Edyty Górniak!Zobacz więcej

Michał Wiśniewski udzielił Rafałowi Brzozowskiemu również najważniejszej rady, dotyczącej naturalności na scenie.

- Na pewno trzeba ciężko pracować, do końca walczyć, zrobić to, co zaplanowałeś. (...) Przede wszystkim zrobić to tak, jak czujesz, ta naturalność jest chyba najważniejsza. (...) Ludzie potrafią odkryć ten fałsz... - stwierdził.

Dodał również młodszemu koledze otuchy i podkreślił, że nie powinien przejmować się hejtem.

- Jesteś bardzo odważnym człowiekiem i na pewno jadąc do Rotterdamu, zrobisz to dobrze. (...) Bukmacherzy nie dają szans, ale nie o to w tym chodzi... Jeżeli chodzi o ten hejt, to to jest wszystko g#wno warte. Małe psy szczekają najgłośniej. (...) Jestem przekonany o tym, że zaprezentujesz Polskę zacnie. Nieważne, czy zajmiesz 7. miejsce, czy 40. miejsce, one i tak nie dają wygranej. - podsumował.

Jakiej porady udzielilibyście Rafałowi Brzozowskiemu, w związku z nadchodzącym występem na Eurowizji?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×