Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski o hejcie na swój temat: "Muzyka zawsze się obroni"

Wielkimi krokami zbliża się 65. Konkurs Piosenki Eurowizji, który w tym roku odbędzie się w Rotterdamie. W Holandii jest już Rafał Brzozowski, który za sobą ma pierwsze próby. Jeszcze przed wyjazdem mieliśmy okazję porozmawiać z wokalistą!

Multimedia

Rafał Brzozowski w tym roku reprezentuję Polskę na Eurowizji. Wokalista w Rotterdamie wykona utwór pt. "The Ride", który bardzo chłodno został przyjęty przez polską publiczność. Wielu słuchaczy zarzucało, że piosenka brzmi wtórnie i w żaden sposób nie pasuje do Rafała Brzozowskiego.

Jednak, gdy ogłoszono, że to właśnie Rafał Brzozowski będzie reprezentować w tym roku Polskę na Eurowizji, to wielu komentatorów, jeszcze bez wysłuchania piosenki, wylało na Rafała Brzozowskiego morze hejtu. W komentarzach można było przeczytać najgorsze inwektywy, a część z Internautów nie hamowała się w żaden sposób i w stronę prowadzącego "Jaka to melodia?" skierowano wiele niecenzuralnych słów.

Michał Wiśniewski poradził Rafałowi Brzozowskiemu nie przejmować się hejtemZobacz więcej

Jak na to wszystko zareagował Rafał Brzozowski? Hejt bardziej go przybija czy wręcz motywuje? Zapytaliśmy!

No jak widać, bardzo dobrze się mam. Nie przejmuję się tymi głosami. Staram się skupić na występie, na piosence. Myślę, że muzyka zawsze się obroni - wyznał nam Rafał Brzozowski.

Co jeszcze powiedział nam Rafał Brzozowski? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Polak (gość)

  Do pani Ewy. Pani się zna na muzyce? Ja uważam, że Eurowizja dawno przestała być festiwalem piosenki.

  16.05.2021 15:22
 • Ewa (gość)

  Covid w ekipie Pana Rafala uchroni go od występu na żywo i ostatniego miejsca/też wstydu ,pychy i samochwalstwa/,też nie wiadomo, czy zapasowe nagranie z prób uchroni go od tego.

  16.05.2021 10:29
 • Mec (gość)

  ???

  16.05.2021 08:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×