Eurowizja 2022. Isis Gee przeszła ogromną metamorfozę! Dzisiaj nazywa się Tamara Gee i nie przypomina dawnej siebie! Pokochała zabiegi upiększające!

Isis Gee w polskim show-biznesie pojawiła się nagle i równie szybko z niego zniknęła. Wokalistka reprezentowała Polskę na Eurowizji w 2008 roku, jednak nie poszczęściło jej się i zajęła dopiero przedostatnie miejsce w finale. Od tego czasu Isis Gee przeszła ogromną metamorfozę. Dzisiaj nazywa się Tamara Gee i ma nową twarz! Pokochała zabiegi upiększające! Zobaczcie, jak wygląda!

Multimedia

JAK ZMIENIŁA SIĘ ISIS GEE?

Isis Gee (teraz Tamara Gee) naprawdę nazywa się Tamara Diane Gołębiowska i urodziła się 11 października 1972 w Seattle. Tamara, chociaż jest Amerykanką z krwi i kości, ma polskie korzenie, dlatego też próbowała w Polsce rozwinąć swoją karierę.

Polska kariera udała się jej... bardzo średnio. Reprezentowanie Polski na Eurowizji to był największy sukces Isis Gee. Co prawda, wcześniej wokalistka brała udział w programie "Taniec z gwiazdami" (2007), gdzie partnerował jej nieodżałowany Żora Koroliow, ale dzisiaj mało kto o tym w ogóle pamięta.

Michał Juszczakiewicz prowadził kultowy program TVP. Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda?Zobacz więcej

Mówiąc o Isis Gee i Polsce trudno zapomnieć o jednym z najgłupszych skandali w dziejach, gdy Kuba Wojewódzki i Robert Leszczyński zarzucili wokalistce... transseksualizm. Piosenkarka zdementowała plotki, umieszczając na swojej oficjalnej stronie zdjęcia z dzieciństwa, a Leszczyński oficjalnie przeprosił za swoje słowa na łamach Wprost.

Tamara Gee w 2009 roku wyjechała z Polski i wraz z mężem przeprowadziła się do Włoch, gdzie została rzeczniczką i twarzą włoskiej firmy kosmetycznej NEBU Milano. I właściwie w tym miejscu kończy się historia sławy Isis Gee, która jako Tamara wciąż próbuje pchnąć swoją karierę do przodu. W 2014 roku wydała album "Love, Tamara", jednak nie odbił się on dużym echem. Teraz wokalistka mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozwija własny biznes kosmetyczny i... zapowiada nową muzykę! Jeszcze zwojuje muzyczną scenę?

Hiacynta Bukiet była uwielbiana przez Polaków! Patricia Routledge ma 93 lata i wciąż jest w formie! Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda!Zobacz więcej

Dzisiaj Tamara Gee w niczym nie przypomina Isis Gee sprzed lat. Wokalistka diametralnie zmieniła wizerunek i naprawdę trudno ją poznać. Bardzo schudła, a do tego jej twarz wygląda inaczej. Zresztą, zobaczcie sami! Mocno się zmieniła?

W GALERII ZOBACZYCIE, JAK ZMIENIŁA SIĘ ISIS GEE!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Czytelniczka (gość)

  PS Tutaj granica umiaru została z pewnością przekroczona - i to już dawno.

  11.05.2022 04:23
 • Czytelniczka (gość)

  Sztuczność, sztuczność i jeszcze raz sztuczność... Nie mam nic przeciwko podkreślaniu urody, ale tutaj granica umiaru została z pewnością już przekroczona.

  11.05.2022 04:20
 • Ad123 (gość)

  Wygląda jak niejaka Dybowaka Julia . Zapewne podobnie zarabia na życie 😂

  27.05.2021 21:51
 • ggg (gość)

  Wyglądała źle, ale teraz koszmarnie. Zamieniła się w sztuczną Barbie

  18.05.2021 21:00
 • Konkluzja (gość)

  Koszmar , o wiele lepiej wyglądała wcześniej , uzależniła się od operacji plastycznych i botoksu , straszne .

  15.04.2019 15:53
 • M (gość)

  Masakra, wygląda o wiele gorzej niż wcześniej.

  15.04.2019 10:31
 • gość (gość)

  plastikowa lala,koszmar

  14.04.2019 13:19
 • ... (gość)

  A może jednak to kolejny tranzystor, który musi robić sobie te opeacyje, bo jak lat przybywa to i męskie rysy twarzy zaczynają się pokazywać? Jak to u Dżoan Riwers było (co to zniknąć toto musieli, bo kolejny zabieg nie pomógł). Teraz podglądać będziemy Majkela Obamowskiego i im podobnych wyznawców kozła z piersiami...

  14.04.2019 11:56
 • Lena (gość)

  Z pięknej kobiety zrobiła z Siebie plastikowego potwora. Dla mnie to chore kobiety robią sobie opera nie o wstrzykują wszystko żeby polepszyć wygląda ale niestety wyglądają po tym gorzej.

  14.04.2019 11:14
 • Nunulek (gość)

  Poszła w porno ? Koszmar.....

  14.04.2019 07:46
 • nieubięklonów (gość)

  Szkoda gadać

  13.04.2019 20:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×