Eurowizja 2022. Krystian Ochman o wygranej Ukrainy na Konkursie Piosenki. Co Krystian Ochman uważa o utworze "Stefania" Kalush Orchestra?

Za nami najważniejsze wydarzenie w telewizji - 66. Konkurs Piosenki Eurowizji. Krystian Ochman zachwycił, ale finalnie wygrała reprezentacja Ukrainy - zespół Kalush Orchestra z utworem "Stefania". Jak reprezentant Polski Krystian Ochman ocenia występ i utwór zwycięskiej reprezentacji Ukrainy?

Multimedia

Eurowizja 2022 FINAŁ - CO SIĘ WYDARZYŁO

14 maja 2022 r. miał miejsce finał 66. Konkurs Piosenki Eurowizji 2022 w Turynie. Nie zabrakło emocji, zarówno tych dobrych, jak i tych niekoniecznie pozytywnych. Wszyscy reprezentanci dali z siebie absolutnie wszystko. Nie inaczej postąpił Krystian Ochman, który za wykonanie swojej piosenki "River" podczas finału Eurowizji 2022 zbiera pochwały i wyrazy uznania z całego świata.

ZOBACZ: GALERIA ZDJĘĆ FINAŁ EUROWIZJI 2022

Finał Eurowizji. Wygrał zespół z Ukrainy! Krystian Ochman dał z siebie wszystko!Zobacz więcej

Eurowizja 2022: Krystian ochman o wygranej Ukrainy

Głosami widzów i jury zwycięzcą 66. Konkursu Piosenki Eurowizji został zespół Kalush Orchestra z utworem "Stefania". Zdeklasowali konkurencję gromadząc 631 pkt. i tym samym wygrywając 66. Konkurs Piosenki Eurowizji 2022. Krystian Ochman, który wraz ze swoim utworem "River" reprezentował Polskę, w rozmowie z Olkiem Sikorą powiedział, jak postrzega zwycięstwo Ukrainy i jak ocenia utwór "Stefania" zespołu Kalush Orchestra.

Oni są wyśmienici! Gratulacje dla nich. To utwór bliski mojemu sercu, z tej całej Eurowizji najbliżej tego, co słucham na co dzień - cytuje wypowiedź artysty serwis Pudelek.pl.

Krystian Ochman w swoim wpisie przyznał, że "nie wiedział, czego się spodziewać" po Eurowizji 2022, ale bezdyskusyjnie czuje się zaszczycony szansą uczestniczenia w takim wydarzeniu. Złożył również wyrazy uznania dla pozostałych reprezentantów

Na pewno nie było to (wystąpienie na 66. Konkursie Piosenki Eurowizji - przyp. red.) łatwe, ale jest to doświadczenie, które zawsze będę sobie cenił - podkreślił Krystian Ochman.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×