Eurowizja 2022. Marek Sierocki o szansach Krystiana Ochmana. "Od czasów Edyty Górniak nie mieliśmy kogoś, kto tak fantastycznie śpiewa i tak się podoba". Komentator TVP ma jedną obawę!

Już dziś przekonamy się, kto wygra 66. Konkurs Piosenki Eurowizji. Do finału dostał się między innymi reprezentant Polski, Krystian Ochman który w 2. półfinale Eurowizji zachwycił jury i widzów na całym świecie. Szanse na wygraną Eurowizji Krystiana Ochmana z jego utworem "River" ocenił Marek Sierocki, dziennikarz muzyczny. Przyznał, że młody artysta szanse ma spore, ale komentator ma pewne obawy.

Multimedia

Finał Eurowizji 2022. Szanse Krystiana Ochmana na wygraną

Marek Sierocki to jednej z najpopularniejszych w Polsce dziennikarzy muzycznych. Wraz z Aleksandrem Sikorą na żywo komentuje zmagania reprezentantów podczas 66. Konkursu Piosenki Eurowizji, emitowanego na antenie Telewizji Polskiej.

Krystian Ochman w finale Eurowizji! Polak zachwycił cały świat!Zobacz więcej

Finał Eurowizji 2022. Marek Sierocki ocenia szanse Krystiana Ochmana

Dziennikarz muzyczny został zapytany przez "Fakt" o to, jak ocenia tegoroczne zmagania reprezentantów i jak ocenia szanse Krystiana Ochmana, któremu udało się przejść do finału Eurowizji. W rozmowie z tytułem Sierocki przyznał, że uważa Ochmana za urodzonego artystę i mocno mu kibicuje. W jego opinii, Krystian Ochman to pierwszy mocny kandydat Polski od czasów Edyty Górniak.

Najmocniej trzymam kciuki za Krystiana Ochmana. Wczorajszy jego występ w koncercie półfinałowym, a także przedwczorajszy na próbie generalnej, którą oceniają jurorzy, był fantastyczny. Chłopak ma we krwi śpiewanie, niepotrzebna mu cała otoczka, najważniejszy jest jego głos i to, co jest ważne, co wyczuwają ludzie, że ten głos płynie prosto z serca, czuje się emocje w jego śpiewaniu i taką prawdę, która w muzyce jest mega ważna. I Krystian ma to w genach - cytuje wypowiedź dziennikarza "Fakt". - To urodzony zwycięzca i bardzo mocno trzymam za niego kciuki. Myślę, że od czasów Edyty Górniak nie mieliśmy kogoś, kto tak fantastycznie śpiewa i tak się podoba w Europie - zaznaczył.

Wpadka podczas występu Krystiana Ochmana była zaplanowana? Wiadomo już, co się stało na scenieZobacz więcej

Marek Sierocki typuje faworytów Eurowizji 2022

Dziennikarz w rozmowie z dziennikarzami "Faktu" wypowiedział się również na temat szans Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022. Sierocki zauważył, że "Krystian to nie jedyny faworyt do zwycięstwa". - *Według opinii bukmacherów, zwyciężą reprezentanci Ukrainy. Do tego jest też jakaś otoczka polityczna, czyli wojna na Ukrainie, ale myślę, że muzycznie jest to też bardzo udany utwór, zrobiony w bardzo oryginalny i nowoczesny sposób, to nie jest naciągane, to jest prawdziwe i chłopaki na scenie prezentują się naprawdę wyśmienicie - przyznał komentator. TVP.

W rozmowie wskazał również swoich faworytów tegorocznej Eurowizji. To Chanel z Hiszpanii, włoski duet Mahmood & Blancobo i Szwedka Cornelia Jakobs. Wskazuje również, że dobrze ocenia reprezentację Anglii, Sam Ryder. Jednak to nasi sąsiedzi, Ukraina, zdaniem dziennikarza "jest najpoważniejszym kandydatem do zwycięstwa". Zaznacza jednak, że "wszystko w rękach widzów". - Krystian cieszy się niezwykłą sympatią wśród widzów. Oby mu się powiodło, będę trzymał kciuki - powiedział Marek Sierocki w rozmowie z "Fakt".

Reprezentowali nasz kraj w konkursie Eurowizji. Czym dziś się zajmują?Zobacz więcej

FINAŁ EUROWIZJI 2022: WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU

Belgia: Jérémie Makiese - Miss You
Czechy: We Are Domi - Lights Off
Azerbejdżan: Nadir Rüstamli - Fade to Black
Polska: Krystian Ochman - River
Finlandia: The Rasmus - Jezebel
Estonia: Stefan: - Hope
Australia: Sheldon Riley - Not The Same
Szwecja: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer
Rumunia: WRS - Llámame
Serbia: Konstrakta - In corpore sano

Zobacz galerię zdjęć z 2. półfinału 66. Konkursu Piosenki Eurowizji

FINAŁ EUROWIZJI 2022: WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU

Szwajcaria: Marius Bear – Boys Do Cry
Armenia: Rosa Linn – Snap
Islandia: Systur – Með Hækkandi Sól
Litwa: Monika Liu – Sentimentai
Portugalia: MARO – Saudade, Saudade
Norwegia: Subwoolfer – Give That Wolf A Banana
Grecja: Amanda Georgiadi Tenfjord – Die Together
Ukraina: Kalush Orchestra – Stefania
Mołdawia: Zdob şi Zdub & Advahov Brothers – Trenulețul
Holandia: S10 – De Diepte

Zobacz galerię zdjęć z 1. półfinału 66. Konkursu Piosenki Eurowizji

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Darek (gość)

    Gruba świnia sierocki

    14.05.2022 22:21
  • Wypierdolcie tego (gość)

    Wypierdolcie tego prosiaka sierockiego z tej o innych imprez muzycznych bo prosię niema pojęcia o muzyce kto go tam wkręcił to nie wiem miał plecy

    14.05.2022 22:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×