Eurowizja 2022. Ola Ciupa pojawiła się na tegorocznej Eurowizji! Organizatorzy pokazali ją w wyjątkowym zestawieniu

Okazuje się, że w tegorocznym półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji występ Krystiana Ochmana nie był jedynym polskim akcentem. Organizatorzy w przerwie koncertów postanowili przypomnieć najbardziej nietypowe występy ostatnich lat. Już drugi rok z rzędu występ Cleo z Olą Ciupą znalazł się w wyjątkowej kompilacji.

Multimedia

Eurowizja 2022 - Krystian Ochman w wielkim finale

W czwartek 12 maja miał miejsce 2. półfinał Konkursu Piosenki Eurowizji w Turynie. Przed międzynarodową publicznością wystąpił Krystian Ochman, który swoim wykonaniem piosenki "River" i zapewnił sobie miejsce w wielkim finale słynnego muzycznego konkursu. Reprezentant Polski zachwycił swoim występem fanów Eurowizji z całego świata. Oprócz Polaka, do finału awansowali reprezentanci Belgii, Czech, Azerbejdżanu, Finlandii, Estonii, Australii, Szwecji, Rumunii i Serbii.

Finałowy występ Krystiana Ochmana będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę 14 maja. Transmisja konkursu rozpocznie się od godziny 21:00 na antenie TVP 1.

Wpadka podczas występu Krystiana Ochmana była zaplanowana? Wiadomo już, co się stało na scenieZobacz więcej

Eurowizja 2022 - Ola Ciupa pojawiła się na tegorocznej Eurowizji... w zestawieniu najdziwniejszych występów

Czujni widzowie dostrzegli, że podczas wczorajszego półfinału Krystian Ochman nie był jedynym Polakiem, który tego wieczoru pojawił się w Turynie. Organizatorzy postanowili przypomnieć widzom urywek występu Cleo z 2014 roku, w którym partnerowały jej Słowianki Donatana: Ola Ciupa oraz Paula Tumala. Nagranie z Olą Ciupą znalazło się w kompilacji najdziwniejszych eurowizyjnych występów ostatni lat. To już drugi rok z rzędu, gdy słynne Słowianki Donatana znalazły się w tym niezbyt zaszczytnym zestawieniu.

Ten moment można zobaczyć w oficjalnej transmisji Eurowizji około godziny 1:54 zapisanej relacji.

Zobacz galerię

Ich występ wywołał burzę w sieci. Padają mocne słowa!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×