Eurowizja Junior 2018. Edyta Górniak komentuje zwycięstwo Roksany Węgiel! Jak zareagowała na sukces swojej podopiecznej? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W niedzielę, 25 listopada odbył się finał Eurowizji Junior 2018. Zwyciężczynią konkursu została reprezentantka Polski - Roksana Węgiel. Młoda wokalistka to podopieczna Edyty Górniak z "The Voice Kids". Jak Trenerka zareagowała na jej zwycięstwo? Sprawdźcie, jak ze zwycięstwa Roksany Węgiel cieszyła się Edyta Górniak.

Multimedia

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior 2018. Polka wystąpiła jako ostatnia z 20 reprezentantów, śpiewając piosenkę "Anyone I Want To Be". Występ Roksany Węgiel porwał jurorów oraz widzów z całej Europy i Australii. Wynik Eurowizji Junior 2018 to dla Polski to historyczne zwycięstwo. Najlepszym wynikiem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji jest 2. miejsce Edyty Górniak z piosenką „To nie ja”.

Roksana Węgiel - kim jest reprezentantka Polski? Gdzie oglądać Eurowizję Junior? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Roksana Węgiel to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "The Voice Kids". Dziewczynka podczas "przesłuchań w ciemno" zachwyciła Edytę Górniak swoim wykonaniem piosenki Beyonce pt. "Hello", przez co dołączyła do jej drużyny. Ukoronowaniem uczestnictwa w programie było zwycięstwo w finałowym odcinku i kontrakt płytowy z Universal Music Polska.

Eurowizja Junior 2018 - Edyta Górniak komentuje zwycięstwo Roksany Węgiel

Edyta Górniak przebywa obecnie na planie 4. edycji programu "Agent - Gwiazdy". Trenerka Roksany Węgiel skomentowała jednak zwycięstwo swojej podopiecznej za pomocą mediów społecznościowych.

SŁOŃCE, SŁOŃCE, MOJE SŁOŃCE, wiedziałam! - napisała Edyta Górniak

Na InstaStories Edyty Górniak pojawiło się również zdjęcie z Roksaną Węgiel, które wokalistka podpisała: -Węglowi zawsze blisko do górnika.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Natalia Lisiewicz (gość)

    Jaka ty jesteś piękna i śliczna Roksanko Węgiel ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

    02.01.2019 20:25
  • Natalia Lisiewicz (gość)

    Super śpiewasz i fajnie śpiewasz i najlepiej śpiewasz i najfajniej śpiewasz i świetnie śpiewasz i pozdrawiam rodzców Roksanki Węgiel i ją i co dziennie ciebie oglondam na telefoni ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

    02.01.2019 20:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×