Eurowizja Junior 2019. Aleksander Milwiw-Baron szczerze o wygranej Wiktorii Gabor: Intuicja mi podpowiadała, że tak się może wydarzyć

Wiktoria Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. 12-latka to podopieczna chłopaków z Afromental, którzy są Trenerami w "The Voice Kids". W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Aleksander Milwiw-Baron skomentował jej zwycięstwo. Opowiedział też o nowej edycji "The Voice Kids".

Multimedia

Wiktoria "Viki" Gabor wygrała 17. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji Junior z piosenką "Superhero". Jest to druga wygrana Polski z rzędu – rok temu w Mińsku zwyciężyła Roksana Węgiel z piosenką „Anyone I Want To Be”.

To było moje marzenie od samego początku, a teraz wygrałam, nie wierzę! Moi fani to moi superbohaterowie. Kocham was. Będę teraz przez to płakać ze szczęścia do końca mojego życia — mówiła po zwycięstwie wzruszona Wiktoria Gabor.

Wiktoria Gabor wygrała Eurowizję Junior w Polsce! To historyczny wyczyn!Zobacz więcej

Droga 12-latki do eurowizyjnego triumfu wiodła przez "The Voice Kids". Wiktoria, będąc podopieczną Tomsona i Barona z Afromental doszła aż do finału dziecięcego talent show. -Viki nie wygrała, tak jak Roksana, ale intuicja mi mówiła, że ta dziewczyna ma w sobie coś i podjąłem decyzję, że widzowie TVP w „Szansie na sukces” wybiorą naszą kandydatkę. Nie pomyliłem się, ludzie wybrali Viki Gabor, a ona dziś wygrała — tłumaczył prezes TVP Jacek Kurski.

W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Aleksander Milwiw-Baron odniósł się do historycznego zwycięstwa Viki Gabor. Trener "The Voice Kids" podkreślił, że jest niesamowicie dumny ze swojej podopiecznej.

Moja intuicja mi podpowiadała, że tak się może wydarzyć. To jest wielkie szczęście, dla niej przede wszystkim, ale też dla wszystkich Polaków. — powiedział Aleksander Milwiw-Baron.

Muzyka zapytaliśmy również o to, czy planują z Tomsonem nagrać z Viki piosenkę oraz jak idą przygotowania do 3. edycji "The Voice Kids". Kto tym razem znalazł się w ich drużynie? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Paweł (gość)

    Jeśli Kurski faktycznie dokładnie tak powiedział, to pewnie nie odpędzi się od zarzutów o manipulację. "Viki nie wygrała, tak jak Roksana, ale intuicja mi mówiła, że ta dziewczyna ma w sobie coś i podjąłem decyzję..." Właśnie to "podjąłem decyzję" w tym kontekście brzmi kontrowersyjnie.

    29.11.2019 23:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×