Eurowizja Junior 2019. Gdzie kupić bilety na koncerty w Gliwicach?

1 października 2019 roku rozpoczyna się sprzedaż biletów na dwa koncerty w ramach 17. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, który odbędzie się w Gliwicach na Śląsku. W tym roku gospodarzem Eurowizji Junior jest Polska, zaś organizatorami Telewizja Polska i Europejska Unia Nadawców. Partnerami wydarzenia są Miasto Gliwice i województwo śląskie.

Multimedia

Rusza sprzedaż biletów na koncerty EUROWIZJI JUNIOR 2019 w Polsce!

W ramach 17. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior odbędą się dwa koncerty: Finał Jurorski w sobotę 23 listopada i Koncert Finałowy w niedzielę 24 listopada. Faza ograniczonej ilościowo przedsprzedaży biletów rusza 1 października, a faza główna tydzień później (8 października 2019 r.). Z kolei 30 września 2019 roku ruszy przed-sprzedaż stacjonarna dla mieszkańców Gliwic i powiatu gliwickiego w kasie Areny Gliwice - będzie to ograniczona pula 200 biletów.

Mateusz Szymkowiak dołącza do grona prowadzących! Zobacz więcej

Na stronie Bilety.tvp.pl będą dostępne wszelkie informacje, gdzie i jak kupić bilety oraz wejściówki, harmonogram koncertów oraz pełen cennik biletów na koncerty Eurowizji Junior.

Dystrybucję biletów prowadzi Biuro Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej TVP, które przygotowało różnorodne pakiety biletowe. Ceny biletów są bardzo przystępne, zaczynają się od 25 złotych. Dla bardziej wymagających widzów przygotowane są miejsca pod samą sceną w strefie Fan Zone w cenie od 99 zł. Dla rodzin proponowany jest specjalny pakiet biletowy z rabatem, a dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób - zniżki.

Na fanów Roksany Węgiel czeka niespodzianka w postaci wyjątkowego spotkania Meet&Greet, w czasie którego będzie można zrobić sobie zdjęcie z wokalistką i uzyskać jej autograf.

Znamy prowadzących tegorocznego konkursu w Gliwicach!Zobacz więcej

W Fan Shopie nie zabraknie także oficjalnych, limitowanych gadżetów eurowizyjnych, dostępnych online oraz w czasie koncertów w Arenie Gliwice.

Konkurs Piosenki Eurowizji Junior odbędzie się w Arenie Gliwice, jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Polsce. W sobotę 23 listopada 2019 roku odbędzie się Finał Jurorski, czyli koncert w formie próby generalnej, adresowany do największych fanów konkursu eurowizyjnego oraz grup zorganizowanych, w szczególności grup szkolnych i instytucjonalnych.

Koncert finałowy, podczas którego poznamy laureata tegorocznej edycji, odbędzie się 24 listopada 2019 roku. Oba koncerty rozpoczynają się o godzinie 16.00. Arena Gliwice zostanie otwarta dwie godziny wcześniej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×