Eurowizja Junior 2020. Ala Tracz śpiewa "I'll Be Standing" na próbach przed niedzielnym występem. Przygotowała coś specjalnego!

Ala Tracz już w najbliższą niedzielę wystąpi w Konkursie Eurowizji Junior 2020. 10-latka zaśpiewa "I'll Be Standing". Jak będzie wyglądał występ reprezentantki Polski? Zobacz, co działo się na próbach.

Multimedia

Ala Tracz śpiewa "I'll Be Standing" na próbach do Eurowizji Junior 2020

W niedzielę 29 listopada w Warszawie odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, w którym polska reprezentantka – Ala Tracz będzie walczyć o powtórzenie sukcesu Roksany Węgiel i Viki Gabor z dwóch poprzednich edycji konkursu.

Wszyscy uczestnicy Eurowizji Junior! Z kim będzie konkurować Ala Tracz?Zobacz więcej

10-latka z Polski zmierzy się z reprezentantami i reprezentantkami jedenastu państw: Białorusi, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Kazachstanu, Malty, Niemiec, Rosji, Serbii i Ukrainy. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie głosowania Jury (które zbierze się w każdym kraju uczestniczącym w konkursie) oraz głosowania telewidzów i internautów. Ala Tracz wystąpi jako szósta.

OGLĄDAJ programy rozrywkowe ONLINE w TVP VOD

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji konkursu jest Move The World. W sieci pojawiło się nagranie z prób Ali Tracz przed niedzielnym występem. Zobaczcie, jak będzie wyglądał występ Ali Tracz na Eurowizji Junior 2020!

"18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci Polska 2020" w niedzielę, 29 listopada, o godzinie 17:00 na antenie TVP 1

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ala Tracz (gość)

    Hejka kochani! 😘❤🇵🇱

    02.12.2020 15:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×