Eurowizja Junior 2020. Ceremonia otwarcia w TVP1 i TVP VOD już 23 listopada! Wystąpi Viki Gabor!

Po wielkim sukcesie 17. edycji Eurowizji Junior w Polsce i wygranej polskiej reprezentantki, Viki Gabor, Europejska Unia Nadawców (EBU) powierzyła organizację 18. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior w roku 2020 Telewizji Polskiej. Kiedy oglądać Ceremonię Otwarcia Eurowizji Junior 2020?

Multimedia

Kiedy Ceremonia Otwarcia Eurowizji Junior 2020?

Już 23 listopada o godz. 16:00 odbędzie się Ceremonia Otwarcia tegorocznego 18. Konkursu Eurowizji Junior 2020. Transmisję wydarzenia będzie dostępna w serwisie TVP VOD. W trakcie wydarzenia dowiemy się, które Państwo wystąpi jako pierwsze lub ostatnie w konkursie oraz dowiemy się, w jakiej kolejności zaśpiewa reprezentantka Polski - Alicja Tracz. Ceremonię Otwarcia będzie można obejrzeć również o godz. 17:25 na antenie TVP1.

Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski poprowadzą imprezę w Warszawie. Czym zaskoczą?Zobacz więcej

Ceremonię Otwarcia poprowadzi Mateusz Szymkowiak. W trakcie wydarzenia poznamy reprezentantów poszczególnych Państw, głos zabiorą także przedstawiciele organizatorów wydarzenia - Prezes Telewizji Polskiej S.A. Jacek Kurski, oraz Gert Kark, Project Manager ze strony EBU. Podczas Ceremonii z piosenką pt. "Move The World" wystąpi zeszłoroczna Laureatka Eurowizji Junior Viki Gabor.

OGLĄDAJ programy rozrywkowe ONLINE w TVP VOD

Hasło tegorocznej edycji – "Move The World" – "Rusz Światem"– nawiązuje do idei działania, jakie każdy z nas może podjąć dla dobra całego świata. Mówi o tym, że wszyscy jesteśmy wielką wspólnotą, do której każdy z nas może i powinien wnieść swój talent, umiejętności i pasję.

Dodatkowa transmisja z Ceremonii Otwarcia będzie dostępna na kanale YouTube Junior Eurovision Song Contest.

Rafał Brzozowski ocenia "I'll be standing" Alicji Tracz. Polska wygra 3. raz z rzędu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sylwia (gość)

    Mówcie co chcecie, ale mamy zdolne te dzieciaki. Wygraliśmy 2 lata z rzędu, to nie może być przypadek! Spójrzmy na Viki i Roksanę, mają świetne głosy!

    25.11.2020 10:38
  • Paulinka (gość)

    Viki Gabor ma ogromne zadatki na karierę międzynarodową. Trzymam za nią kciuki!

    25.11.2020 02:41
  • matylda (gość)

    Od kilku lat nie opuściłam żadnej Eurowizji Junior. Oglądam razem ze swoimi dziećmi i zawsze super się bawimy!

    25.11.2020 01:05
  • lego (gość)

    Polska zdominowała eurowizję junior!! Super że w telewizji polskiej wiedzą jak wyłowić takie talenty.

    24.11.2020 21:07
  • tolka (gość)

    Ta dziewczynka ma ogromny potencjał, eurowizja u nas także może ma jeszcze większe szanse? Trzymam kciuki.

    24.11.2020 12:12
  • olga (gość)

    Ceremonia sztos, z przytupem, bardzo fajnie! nawet wystapienie kurskiego bylo dobre

    24.11.2020 10:11
  • Julka.K (gość)

    Ta Wiki to dopiero utalentowana dziewczynka, trzymam za nią mocno kciuki, niech się dziewczyna rozwija bo stoją przed nią ogromne drzwi do kariery :)

    24.11.2020 07:26
  • Paulinka (gość)

    Moja córeczka uwielbia oglądać Eurowizję. Sama marzy o karierze piosenkarki. W tym roku na pewno, podobnie jak w poprzednich latach, nie odpuścimy i będziemy ją oglądać.

    23.11.2020 15:57
  • fency (gość)

    Nie oglądam tvp w ogóle ale ten program jest tego warty żeby włączyć. Mam nadzieję, że nasza Ala wypadnie bardzo dobrze, ma dziewczynka ogromny potencjał. Ale z tego co patrzę konkurencja też wysoki poziom reprezentuje.

    23.11.2020 14:44
  • Lello (gość)

    Jestem ciekawa formy :) ale na pewno tvp ogarnie, co roku jest super to i w tym bedzie

    23.11.2020 08:50
  • karol (gość)

    uwielbiam, serio uwielbiam ten program, pokazuje, że marzenia się spełniają. :)

    23.11.2020 08:43
  • Kasyha (gość)

    Super, uwielbiam :) to taka nasza coroczna tradycja ogladac eurowizje junior. Organizacja pierwsza klasa i przyjemnie sie patrzy

    23.11.2020 08:15
  • anita (gość)

    Szanse są. Nie śledziłam wcześniej konkursów ale ten obejrzymy. W zeszłym roku podobno wyszło fajnie, chętnie zobaczę jak teraz sobie poradzą. Ala ładnie śpiewa i jest bardzo naturalna. Tym zapunktuje.

    23.11.2020 00:32
  • franciszka (gość)

    Mam wrażenie, że w tym roku też odniesiemy sukces. Tvp jak zeszłym rokiem wszystko przygotuje tak, żeby każdy nam zazdrościł takie wydarzenia.

    23.11.2020 00:25
  • renia 33 (gość)

    Moja siostra uwielbia eurowizje junior. To w sumie bardzo fajny konkurs, zawsze dużo jest utalentowanych młodych osób. Mam nadzieję ze i tym razem nasza reprezentantka zdobędzie wysoka pozycję.

    22.11.2020 22:43
  • Natalia (gość)

    Nie mogę się doczekać - czekam na nią cały rok i zawsze świetnie się bawię oglądając poczynania.

    22.11.2020 18:22
  • Patrycha (gość)

    Na pewno nie przegapię! Oglądam Eurowizję Junior odkąd zaczęliśmy odnosić w niej sukcesy. Nie wyobrażam sobie, abym miała w tym roku nie obejrzeć.

    22.11.2020 18:13
  • Domka (gość)

    Nie jestem fanką tvp, nie oglądam, ale dla eurowizji zrobię wyjątek ponieważ jest naprawdę warto. Nie ukrywajmy, że to sukces tvp jak i JK.

    22.11.2020 09:13
  • Milka (gość)

    Będzie oglądane! To już chyba nasza rodzinna tradycja, wszyscy z rodzinki siadają i oglądają :D Nasze dzieci wręcz uwielbiają eurowizje z resztą rodzice też :D