Eurowizja Junior 2020. Duncan Laurence, Viki Gabor i Roksana Węgiel razem na scenie! Co zaśpiewają?

Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji w 2019, Duncan Laurence, oraz laureatki dwóch ostatnich konkursów Eurowizji Junior: Viki Gabor i Roksana Węgiel wystąpią razem na scenie podczas niedzielnego finału Eurowizji Junior 2020. Co zaśpiewają?

Multimedia

Duncan Laurence, Viki Gabor i Roksana Węgiel razem na scenie podczas Eurowizji Junior 2020

Zbliża się finał 18. edycji Konkursu Eurowizji Junior. W tym roku czekają na widzów niespodzianki i dodatkowe występy. Oznacza to więcej muzyki, gwiazd i wrażeń. Wiadomo, że Telewizja Polska, zaprosiła holenderskiego zwycięzcę Eurowizji na niedzielny występ. Duncan Laurence, który wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji w 2019 roku piosenką "Arcade" wystąpi razem z polskimi zwyciężczyniami Eurowizji Junior - Viki Gabor oraz Roksaną Węgiel.

Wszyscy uczestnicy Eurowizji Junior! Z kim będzie konkurować Ala Tracz?Zobacz więcej

Szczegóły ich wspólnego występu pozostają na razie tajemnicą. Oprócz nich podczas finału Eurowizji Junior 2020 wystąpi także Alicja Szemplińska, która miała reprezentować Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 piosenką "Empires" po wygranej w ogólnopolskiej selekcji w programie "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020".

Niestety Eurowizja 2020 została odwołana, ze względu na pandemię koronawirusa. Pomimo to, już w najbliższą niedzielę będą mogli Państwo usłyszeć jej piosenkę na scenie Eurowizji Junior 2020. W trakcie występu Alicji zaprezentowany zostanie także pokaz taneczny.

Finał 18. edycji Konkursu Eurowizji Junior już w najbliższą niedzielę!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×