Eurowizja Junior 2020. Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski poprowadzą imprezę w Warszawie. Czym zaskoczą?

Ida Nowakowska-Herndon, Małgorzata Wiktoria Tomaszewska i Rafał Brzozowski poprowadzą tegoroczną Eurowizję Junior 2020. W środę, 7 października odbyła się konferencja prasowa poświęcona szczegółom tego muzycznego widowiska. Gościem specjalnym konferencji była Alicja Tracz, reprezentantka Polski 18. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior.

Multimedia

Eurowizja Junior 2020 - znamy prowadzących

Tegoroczna edycja Konkursu Piosenki Eurowizji Junior ponownie odbędzie się w Polsce. Organizatorem wydarzenia po raz drugi jest Telewizja Polska wraz z Europejską Unią Nadawców. W tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2020 wezmą udział młodzi artyści z 13 krajów: Armenii, Białorusi, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Kazachstanu, Malty, Niemiec, Polski, Rosji oraz Serbii i Ukrainy. Prowadzącymi imprezy będą: Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski.

TVP będzie musiała wycofać się z organizacji Eurowizji dla dzieci? Tego chce Rada Programowa TVP!Zobacz więcej

Ida Nowakowska-Herndon, gwiazda tańca, aktorka, prowadząca wielu programów TVP i prezenterka. Absolwentka szkół tańca i aktorstwa w USA. Współprowadziła finał 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci organizowany w Gliwicach. Od września prowadzi program "Ameryka da się lubić".

Małgorzata Wiktoria Tomaszewska prezenterka TVP i współprowadząca muzyczne show. W maju 2019 została prowadzącą "Pytanie na śniadanie", a także studia Oprawy TVP. Wystąpiła w 2. edycji polskiego programu rozrywkowego "Dance Dance Dance". Współprowadząca jedenastej edycji talent show "The Voice of Poland".

Rafał Brzozowski piosenkarz i prezenter TVP. Prowadził wiele muzycznych widowisk telewizyjnych, w tym m.in. finał krajowych eliminacji do 15. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, koncert sylwestrowy TVP w Zakopanem, Międzynarodowy Festiwal Talentów im. Anny German w Zielonej Górze. W 2019 zasiadł w polskim składzie jurorskim 64. Konkursu Piosenki Eurowizji. W 2020 został uhonorowany Telekamerą w kategorii „osobowość telewizyjna".

Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2020 z powodu pandemii COVID-19 odbędzie się w zmienionej formule. W trosce o zdrowie wszystkich artystów oraz bezpieczeństwo imprezy wszystkie konkursowe występy artyści wykonają w studiu w swoich krajach. Koncert finałowy będzie transmitowany ze studia w Warszawie. Na miejscu będą zachowane konieczne procedury sanitarne: prezenterzy i obecni na miejscu członkowie ekipy zachowają dystans, zachowane będą wszelkie wymogi dotyczące ochrony zdrowia obecnych na miejscu osób. Ambasadorką tegorocznej Eurowizji Junior jest Viki Gabor, która wystąpi finale konkursu jako zwyciężczyni poprzedniej edycji.

Finał Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2020 odbędzie się 29 listopada o godz. 17.00. Transmisja tego wydarzenia w TVP1, TVP ABC i TVP Polonia.

Viki Gabor zmienia image! Jak wygląda bez swojego dotychczasowego znaku rozpoznawczego?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×