Eurowizja Junior 2020. Viki Gabor o przygotowaniach do imprezy w Warszawie. Wskazała, kto powinien reprezentować Polskę?

Dzięki zwycięstwu Viki Gabor podczas Eurowizji Junior 2019, kolejna odsłona konkursu po raz drugi z rzędu zostanie zorganizowana w Polsce. Czy przygotowania już ruszyły, a Viki ma już pomysł, kto powinien reprezentować Polskę?

Multimedia

Viki Gabor o Eurowizji Junior 2020

Poznaliśmy ją dzięki 2. edycji "The Voice Kids". Mimo, że nie wygrała programu (zajęła 2. miejsce), Viki Gabor odnosi spektakularne sukcesy. Pojawiła się w "Szansie na sukces", a widzowie programu zdecydowali, ze to ona powinna reprezentować Polskę podczas Eurowizji Junior 2019. Konkurs odbywał się w Gliwicach, dzięki temu, że rok wcześniej w Miśku wygrała Roksana Węgiel). Viki pojechała i... wygrała!

Viki Gabor wspomina Trenerów z "The Voice Kids" i ważne koncerty. Jak jej się pracowało z Kayah?Zobacz więcej

Druga z rzędu wygrana polskiej reprezentantki umożliwiła Polsce ponowne zorganizowanie Eurowizji Junior. Wiadomo już, że impreza odbędzie się 29 listopada 2020 r. w Warszawie. Póki co nie ma informacji o przełożeniu Eurowizji Junior z powodu pandemii koronawirusa, dlatego wszystko wskazuje na to, że wkrótce powinny rozpocząć się przygotowania do koncertów finałowych.

Po wakacjach powinno rozpocząć się także poszukiwanie polskiego reprezentanta. Wiele mówi się w tym temacie o Marcinie Maciejczaku, który olśnił widzów i wygrał 3. edycję "The Voice Kids". Program stał się prawdziwą kuźnią młodych talentów. Czy sama Viki Gabor ma swojego faworyta, który mógłby podążyć śladem jej i Roksany Węgiel? Sprawdź, co nam powiedziała!

Viki Gabor pokazała swój nowy teledysk. Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×