Eurowizja Junior 2021. Matka reprezentantki Armenii nawoływała, aby nie głosować na Polskę! Będzie skandal?

Eurowizja Junior 2021 za nami i z pewnością polscy fani konkursu mają wielki niedosyt, bowiem reprezentantka Polski, Sara James, przegrała konkurs zaledwie o 6 punktów! Zwyciężczynią okazała się Maléna z Armenii. Dzisiaj wiemy, że jej mama robiła wiele, aby córka wygrała.

Multimedia

Matka reprezentantki Armenii nawoływała, aby nie głosować na Polskę! Będzie skandal?

Eurowizja Junior 2021 to wydarzenie, które budzi ogromne emocje. Szczególnie w Polsce, gdzie zwycięstwa Roksany Węgiel i Viki Gabor sprawiły, że zainteresowanie imprezą znacząco wzrosło. Nic więc dziwnego, że w tym roku wszyscy trzymali kciuki za Sarę James, która według specjalistów była jedną z faworytek imprezy.

Przewidywania się sprawdziły. Sara James o włos przegrała Eurowizję Junior 2021! Naszej reprezentantce zabrakło jedynie 6 punktów, przez co ze zwycięstwa w imprezie mogła cieszyć się Maléna z Armenii.

Internauci gratulują Sarze James i krytykują jurorów konkursu. Zawinili eksperci z Polski?Zobacz więcej

Teraz okazuje się, że mama małej Ormianki robiła wiele, aby to właśnie jej córka wygrała. Jak informuje portal WP.pl, mama Maleny, aktorka Anna Manucharyan, za pomocą Instagrama instruowała swoich obserwatorów, jak głosować z jednego urządzenia kilka razy!

To jednak nie wszystko. Anna Manucharyan wprost pisała, że głosy na takie państwa jak Polska, Rosja czy Francja są niemile widziane, ponieważ właśnie to są główni faworyci imprezy!

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Weronika (gość)

    Nie bylo czegos takiego , moze warto przestac szukac powodow przegranej Sary ? Przegrala bo przegrala , a takie historie zalosne.

    14.05.2022 21:42
  • Lol (gość)

    Lol nie masz racji co do tego, że Eurowizja i głosowanie to pierdoły. Jeśli już dzieci publicznie kłamstwa uczymy to nie są pierdoły. Jeśli większość będzie oszukiwać to zło wygra. Jak chcecie wojen to uczcie dzieci polityki. Oczywiście wybory też powinny być uczciwe, ale trzeba zacząć od dzieci. Malena była najlepsza, ale te ruchy naśladujące nie napiszę co, które wykonywała na scenie 14 letnia dziewczynka ubrana w obcisłe majtki? Byłam zachwycona gdy myślałam o niej młoda kobieta ale i zgorszona, bo to jednak dziewczynka, a konkurs dla dzieci. Diabeł w tym palce maczał.

    22.12.2021 12:43
  • Gogo (gość)

    Polska dała Malenie 12 punktów. Politycy spojrzą na nas jak na dzieci, ale ja jestem z Polski dumna.

    22.12.2021 12:29
  • Ryjek (gość)

    Na wielu forach też widziałam nawoływania do oszustwa w trakcie głosowania. Ta mama też to pewnie widziała. Takie rzeczy prowadzą przecież do wojen. Sami tą politykę tworzymy więc może zacznijmy od siebie i od naszych dzieci? Polska dobrze zrobiła, że dała dziewczynce, która na to zasługiwała 12 punktów. Wystarczy żeby wszyscy dawali punktacje zgodnie z sumieniem i bez polityki. Wtedy cała ludzkość by wzrosła. Z takim podejściem sama się nawzajem wytępi. Nic dziwnego, że mamy wojny i choroby. Siostra Rosja też dała Polsce 1 punkt. Może im się piosenka nie podobała i może nasza reprezentantka nie miała najlepszego głosu? Malena była według mnie najlepsza, aż dziw że wygrała. Polska w tym roku zadbała o dzieci.

    22.12.2021 12:25
  • Inna mama (gość)

    Mama Maleny na dziecięcej Eurowizji publicznie uczy dzieci jak oszukiwać. Czy zna powiedzenie czym skorupka nasiąknie? Nikt za bardzo się tym nie przejmuje chociaż to dziecięca Eurowizja. Czyli jest ogólnie przyzwolenie na kłamstwo. Naprawdę chcemy wszyscy żeby wygrywało oszustwo? Może więc politykę trzeba potępić, a nie te osoby, które nie wiedzą jak się w niej odnaleźć?

    22.12.2021 12:24
  • okular (gość)

    Wykluczyć z imprezy

    21.12.2021 17:35
  • Do EWA (gość)

    Proszę czytać ze zrozumieniem cyt " Teraz okazuje się, że mama małej Ormianki robiła wiele, aby to właśnie jej córka wygrała. Jak informuje portal WP.pl, mama Maleny, aktorka Anna Manucharyan, za pomocą Instagrama instruowała swoich obserwatorów, jak głosować z jednego urządzenia kilka razy!" Jak mozna przeczytać mowa tu o mamie Ormianki a nie Sary.

    21.12.2021 11:36
  • pl1 (gość)

    Już jest skandal, z samym głosowaniem nie jest ok. Jak to możliwe że, jurorzy Armenii dali Polsce tylko 1 pkt. Chyba chwilowo ogłuchli i oślepli:) Polscy jurorzy dali Armenii 12 pkt. Podobnie było z Francją. Wystarczyło normalnie i przyzwoicie głosować i Polka byłaby nr 1. Przykre ale tak było!!!

    21.12.2021 11:10
  • Odmownie (gość)

    Jeszcze buty spadną tej matce.

    20.12.2021 16:35
  • Ewa (gość)

    Panie LOL niech pan tak nie pisze ponieważ mama Sary po pierwsze nie jest znaną aktorką która ma tysiące obserwatorów na Instagramie , a po drugie takie nawoływanie to jest nie zbyt dobra rzecz .

    20.12.2021 16:11
  • Hejno (gość)

    To wszystko to jedne oszustwo na tej stronie jeść.tv nie można było oddać głosów hasło i biała strona

    20.12.2021 16:01
  • Arleta (gość)

    Powinni anulować głosowanie

    20.12.2021 15:26
  • Marian (gość)

    Wykluczyć z imprezy

    20.12.2021 15:15
  • Lol (gość)

    Mama Sary też mogła nawoływać takie jej prawo to że mama nawoływała to nie ma znaczenia dla głosów maniacy polskie wreszcie wbijcie to do tych pustych głów każdy może kibicować komu chce i tyle w temacie... A.... Trzeba było marni internauci zatrzymać w Polsce sfałszowane wybory a nie zajmować się pierdoletami jak Eurowizja

    20.12.2021 15:15
  • Szymkow (gość)

    Powtórzyć bez udziału zwycieszczyni

    20.12.2021 15:13
  • Ewa (gość)

    Bardzo nieładnie od matki zwycięźyła Sara ona naprawdębyla najlepsza

    20.12.2021 15:10
  • Olga (gość)

    Kazdy mógł nawoływać, Takie jej prawo kibicować córce.

    20.12.2021 14:49
  • Zła (gość)

    Wstrętne babsko... 👹👹nawoływania do zła ...Sara najlepsza ..