Eurowizja. Ogromna metamorfoza Isis Gee! Jak teraz wygląda Tamara Gee?

Isis Gee niczym piorun pojawiła się w polskim showbiznesie, ale równie szybko z niego zniknęła. Wokalistka reprezentowała Polskę na Eurowizji w 2008 roku, jednak zajęła dopiero przedostatnie miejsce w finale. Teraz artystkę trudno poznać! Wygląda jakby miała zupełnie nową twarz! Sprawdźcie, jak dzisiaj wygląda Tamara Gee!

Multimedia

JAK ZMIENIŁA SIĘ ISIS GEE?

Isis Gee (teraz Tamara Gee) naprawdę nazywa się Tamara Diane Gołębiowska i urodziła się 11 października 1972 w Seattle. Tamara, chociaż jest amerykanką z krwi i kości, ma polskie korzenie, dlatego też próbowała w Polsce rozwinąć swoją karierę.

Polska kariera udała się jej... średnio. Nie ma co ukrywać, reprezentowanie Polski na Eurowizji to był największy sukces Isis Gee. Co prawda wcześniej wokalistka brała udział w programie "Taniec z gwiazdami" (2007), gdzie partnerował jej Żora Koroliow, ale dzisiaj mało kto o tym w ogóle pamięta.

Jak zmienił się Michał Wiśniewski? Wszystkie wcielenia lidera Ich Troje!Zobacz więcej

Mówiąc o Isis Gee i Polsce trudno zapomnieć o jednym z najgłupszych skandali w dziejach, gdy Kuba Wojewódzki i Robert Leszczyński zarzucili wokalistce... transseksualizm. Piosenkarka zdementowała plotki, umieszczając na swojej oficjalnej stronie zdjęcia z dzieciństwa, a Leszczyński oficjalnie przeprosił za swoje słowa na łamach Wprost.

Tamara Gee w 2009 roku wyjechała z Polski i wraz z mężem przeprowadziła się do Włoch, gdzie została rzeczniczką i twarzą włoskiej firmy kosmetycznej NEBU Milano. I właściwie w tym miejscu kończy się historia sławy Isis Gee, która jako Tamara wciąż próbuje pchnąć swoją karierę do przodu.

Dzisiaj Tamara Gee w niczym nie przypomina Isis Gee sprzed lat. Wokalistka diametralnie zmieniła wizerunek i naprawdę trudno ją poznać. Sami oceńcie! Zmiana na plus?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Konkluzja (gość)

  Koszmar , o wiele lepiej wyglądała wcześniej , uzależniła się od operacji plastycznych i botoksu , straszne .

  15.04.2019 15:53
 • M (gość)

  Masakra, wygląda o wiele gorzej niż wcześniej.

  15.04.2019 10:31
 • gość (gość)

  plastikowa lala,koszmar

  14.04.2019 13:19
 • ... (gość)

  A może jednak to kolejny tranzystor, który musi robić sobie te opeacyje, bo jak lat przybywa to i męskie rysy twarzy zaczynają się pokazywać? Jak to u Dżoan Riwers było (co to zniknąć toto musieli, bo kolejny zabieg nie pomógł). Teraz podglądać będziemy Majkela Obamowskiego i im podobnych wyznawców kozła z piersiami...

  14.04.2019 11:56
 • Lena (gość)

  Z pięknej kobiety zrobiła z Siebie plastikowego potwora. Dla mnie to chore kobiety robią sobie opera nie o wstrzykują wszystko żeby polepszyć wygląda ale niestety wyglądają po tym gorzej.

  14.04.2019 11:14
 • Nunulek (gość)

  Poszła w porno ? Koszmar.....

  14.04.2019 07:46
 • nieubięklonów (gość)

  Szkoda gadać

  13.04.2019 20:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×