Ewa Bem bardzo przeżyła śmierć córki, Pameli Bem-Niedziałek. Teraz wnuki dają jej radość i chęć do życia

Ewa Bem kilka lat temu pożegnała swoją córkę, Pamelę Bem-Niedziałek. Po jej śmierci artystka się załamała. Nie wiedziała, czy wróci jeszcze do muzyki. Niedawno mogliśmy ją zobaczyć na scenie. Dzięki wsparciu bliskich, Ewa Bem wróciła do koncertowania po wielkiej tragedii, jaka ją spotkała.

Multimedia

Ewa Bem i żałoba po stracie córki

W 2017 roku po miesiącach walki z rakiem zmarła córka Ewy Bem. Świat artystki się zawalił. Wokalistka porzuciła dotychczasową pracę. Wszystko straciło dla niej sens. Wtedy skupiła się na swoich bliskich, a szczególnie na swoich wnukach. Pamela Bem-Niedziałek zostawiła swojego męża, znanego dziennikarza Jana Niedziałka, z dwójką małych dzieci. Cała ich rodzina potrzebowała nauczyć się funkcjonować po tej stracie. Największym wsparciem dla Ewy Bem był wtedy mąż, a także druga córka.

Prawie do końca choroby Pameli, która trwała ponad dwa lata udzielałam się i wyjeżdżałam na koncerty. Natomiast w momencie, kiedy Pamelka odeszła, ja odeszłam razem z nią. Udawałam, że żyję, choć mnie nie było. Nie miałam zainteresowania sprawami zawodowymi. Czekałam, kiedy Pamelka sama da mi jakiś znak. Do niedawna jakikolwiek powrót na scenę był poza moim myśleniem. W tej chwili już tak nie jest. Zaczynam powoli odczuwać chęć pobycia na scenie, zaśpiewania i posłuchania muzyków. Dziś tym wszystkim, którzy oczekują, że ja jeszcze coś zaśpiewam, mogę powiedzieć, że jakieś światełko w jakimś tunelu się zapaliło! – powiedziała Ewa Bem rok temu w rozmowie z Radiem Jazz.

Popularna wokalistka w 2017 roku straciła córkę. Teraz martwi się o drugą. Kiedy będą mogły się spotkać?Zobacz więcej

W trudnych chwilach, wielkim wsparciem byli dla niej najbliżsi. Artystka w rozmowie z magazynem "Twój Styl" zdradziła, że wnuki dają jej chęć do życia.

Wnuki wywołują we mnie uśmiech. Dają tyle radości, że wraca mi chęć do życia. Mówię sobie, że żyje się dla miłości… A jej jest wciąż sporo wokół mnie. Mój mąż — już 40 lat jesteśmy razem! - był, jest wspaniałym tatą, partnerem, a dziś również nadzwyczajnym dziadkiem. To wiele dla mnie znaczy - wyznała.

Ewa Bem wróciła na scenę

Ewa Bem wystąpiła podczas Top of the Top Sopot Festival 2021. O jej powrocie do śpiewu zadecydowało pragnienie poczucia szczęścia, które przynosi jej muzyka. Bem podkreśla jednak, że zależy jej na spokoju, dlatego wraca do pracy, ale nie do show-biznesu i blasków fleszy. Niedawno w rozmowie z Dorotą Wellman powiedziała, że jej córka cieszyłaby się, że znowu będzie śpiewała.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×