Ewa Bem w 2017 roku straciła córkę. Teraz martwi się o drugą. Kiedy będą mogły się spotkać?

W 2017 roku zmarła Pamela Bem-Niedziałek. Dziennikarka TVN24 BiS przegrała walkę z guzem mózgu. Była żoną dziennikarza, Jana Niedziałka oraz córką popularnej wokalistki, Ewy Bem. Okazuje się, że Ewa Bem ma znowu powody do zmartwień.

Multimedia

Ewa Bem martwi się o córkę

W 2017 roku rodzinę Ewy Bem dotknęła wielka tragedia. Po długiej walce z guzem mózgu zmarła 39-letnia córka wokalistki, Pamela Bem-Niedziałek. To wydarzenie sprawiło, że "królowa polskiego jazzu" całkiem wycofała z życia publicznego. Załamała się i nie miała chęci do życia. "Ja odeszłam razem z nią. Nie było mnie w absolutnie żadnej przestrzeni publicznej. Udawałam, że żyję. Niczym się nie interesowałam" - mówiła później w wywiadzie dla RadioJAZZ.FM.

Córka Ewy Bem i dziennikarka TVN24 BiS nie żyjeZobacz więcej

Teraz Ewa Bem znowu ma powody do zmartwień. Przez pandemię koronawirusa ma utrudniony kontakt ze swoją młodszą córką, Gabrielą, która mieszka w Stanach Zjednoczonych. Wokalistka zmaga się więc z wielką tęsknotą i niepokojem zarówno o zdrowie, jak i bezpieczeństwo Gabrieli.

Jak podaje portal pomponik.pl, Gabriela Bem jest grafikiem i zajmuje się tworzeniem animacji. Jej mama ma nadzieję, że jak tylko będzie to możliwe, Gabrieli uda się przylecieć do Polski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×