Ewa Błaszczyk o "Planecie Singli": Komedia romantyczna na światowym poziomie! [WIDEO]

Ewa Błaszczyk w "Planecie Singli" gra szefową stacji telewizyjnej, w której pracuje główny bohater. Jak aktorka ocenia produkcję?

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

GWIAZDY NA PREMIERZE FILMU "PLANETA SINGLI" [WIDEO+ZDJĘCIA]
MACIEJ STUHR O ROLI W "PLANECIE SINGLI": DZIĘKI NIEJ WRACAM DO ROZŚMIESZANIA LUDZI [WIDEO]

W "Planecie Singli" w rolach głównych zobaczymy: Macieja Stuhra jako uwielbianego przez miliony telewizyjnego showmana oraz zjawiskowo piękną Agnieszkę Więdłochę w roli ukrywającej swój seksapil nauczycielki muzyki. Tych dwoje zawrze ze sobą nietypową umowę, dzięki której cała Polska dowie się, czy prawdziwa miłość istnieje i gdzie (nie) należy jej szukać. Grająca szefową stacji telewizyjnej Ewa Błaszczyk wyznała, że jest pod wrażeniem produkcji oraz pracy na planie filmowym. - Bardzo rzetelna praca. Inteligenty, dowcipny i wzruszający film - powiedziała Błaszczyk.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
 • Karola (gość)

  Jeżeli w Planecie Singli gra taka gwiazda Jak Pani Ewa Błaszczyk to musi być to film na poziomie. Nie wyobrażam sobie, żeby Pani Ewa traciła swój cenny czas na byle co. Czekam na premierę, chętnie wybiorę sie do kina na ten film.

  26.01.2016 12:02
 • Dotti_93 (gość)

  Ewa jest mistrzynią ;) Uwielbiam ją i w połączeniu ze Stenką to nie może się nie udać, więc na Plantę Singli idę na bank :) Razem z mamą!

  26.01.2016 11:42
 • Lucynka (gość)

  Nawet dla samej pani Ewy na dużym ekranie bym poszła :) Ale zapowiada się jeszcze więcej atrakcji :) ależ czekam!

  26.01.2016 11:07
 • duzy_suon (gość)

  Fajny pomysł z zaproszeniem trzech pokoleń aktorów do jednego filmu - w ten sposób można zobaczyć różnice, jakie występują w tych pokoleniach odnośnie kontaktów przez Internet. Kudos za wykorzystanie pomysłu! :)

  26.01.2016 11:03
 • Iza (gość)

  Jak miło zobaczyć panią Ewę! W mojej opinii jest ona osobą, która dla byle filmu nie poświęca czasu - skoro zgodziła się zagrać w "Planecie singli", to ten film musi być tego wart. Nie potrzebuję nic więcej - idę w ciemno na "Planetę". A pani Ewie życzę dalszych sukcesów - zawodowych i osobistych. I oczywiście kolejnych wybudzonych w Budziku :)

  26.01.2016 10:55
 • Kinia (gość)

  Ewa Błaszyk jest boska! Jesteśmy umowieni!

  26.01.2016 10:54
 • Kinia (gość)

  Ewa Błaszyk jest boska! Jesteśmy umowieni!

  26.01.2016 10:54
 • Alka (gość)

  Zgadzam, się z Panią Ewą, że często nawet rzeczy zabawne i śmieszne potrzebują rzetelnej i ciężkiej pracy, aby wyszły dobrze. Domyślam się, że tak było i tutaj.

  26.01.2016 10:50
 • pola21 (gość)

  Wypowiedź Ewy Błaszczyk nie pozostawia mi wątpliwości - 5 lutego biegnę do kina na Planetę Singli!

  26.01.2016 10:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×