Ewa Chodakowska na Facebooku motywuje do ćwiczeń... bratanicę!

Ewa Chodakowska, której udało się zachęcić do aktywności fizycznej tysiące Polek, szczególnie cieszy się z wpływu, jaki wywarła na nastoletnią bratanicę.

Multimedia

Ewa Chodakowska, najpopularniejsza trenerka w Polsce, za pośrednictwem Facebooka komunikuje się ze swoimi fankami. Dzieli się z nimi pomysłami na ćwiczenia, złotymi myślami, a także prywatnymi zdjęciami. Z kolei dziewczyny, które zdecydowały się ćwiczyć z Chodakowską, zamieszczają swoje zdjęcia przed rozpoczęciu cyklu treningowego i po jego zakończeniu.

CZYTAJ TAKŻE: EWA CHODAKOWSKA OTWIERA KLUB FITNESS EWA CHODAKOWSKA WYDAŁA KOLEJNĄ KSIĄŻKĘ [WIDEO]

Tym razem Ewa Chodakowska zamieściła zdjęcie z bratanicą, którą po wielu latach starań w końcu udało się namówić do ćwieczeń.

" Osobisty sukces po dwóch latach działań.. motywacji.. przekonań.. udało mi sie namówić "naszą nastolatke" .. córkę mojego brata do aktywności fizycznej .. Nata tak jak obiecałam !! Wrzucam Twoją deklarację oficjalnie na strone Teraz już nie masz wyjścia od tej chwili stajesz sie inspiracja liczę na Ciebie!! I mam nadzieje, ze nie tylko ja Mam do Was prośbę Zostawcie lajka dla Natalii Taka wsparcie jest bezcenne!! Jesli szukacie dodatkowej motywacji, prześlijcie mi swoje zdjęcie.. Wrzuce na ścianę Wspólnymi siłami popchniemy Cie do działania — z: Natalia Chodakowska" (pisownia oryginalna).

CZYTAJ TAKŻE: EWA CHODAKOWSKA ZNIKA Z MEDIÓW EWA CHODAKOWSKA: TRENING EWY CHODAKOWSKIEJ [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×