Ewa Chodakowska rusza za granicę. Poprowadzi treningi m.in. w Tokio i Londynie [WIDEO]

Popularna trenerka fitness Ewa Chodakowska po sukcesie w Polsce planuje rozruszać resztę świata. W najbliższych miesiącach odwiedzi między innymi Anglię i Szwecję.

Multimedia

Ewa Chodakowska niedawno udzielała wywiadu japońskiemu magazynowi „Rising Polska”, który promuje polską kulturę i polskie osobistości. Dzięki temu została zaproszona do Tokio, aby poprowadzić trening. Wcześniej jednak odwiedzi Wielką Brytanię.

CZYTAJ TAKŻE: EWA CHODAKOWSKA USTANOWIŁA REKORD GUINNESSA! [ZDJĘCIA] EWA CHODAKOWSKA WŚRÓD NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH POLAKÓW!

– *We wrześniu planuję trening w Londynie, natomiast w listopadzie w Tokio. Wybieram się tam na ogromny event, który ma zgromadzić 7 tys. osób. Mam wielkie marzenie, aby zachęcić Japonki, a może i Japończyków, do aktywności fizycznej *– mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Ewa Chodakowska.

Trenerka liczy na nawiązanie kontaktów w Japonii i podjęcie dalszej współpracy, co na pewno byłoby dla niej szansą na międzynarodową karierę. W Londynie spodziewa się głównie mieszkających na Wyspach Polaków, którzy już ją znają i często stosują jej ćwiczenia.

CZYTAJ TAKŻE: EWA CHODAKOWSKA O SWOIM NOWO OTWARTYM STUDIU FITNESS [WIDEO] EWA CHODAKOWSKA ŻYCZY SUKCESÓW ANNIE LEWANDOWSKIEJ

– *Zakładam, że w Londynie zbiorę wokół siebie Polonię mieszkającą w Anglii, nie tylko w Londynie. Przypuszczam, że pojawi się dużo osób, nie wiem jednak dokładnie ile, bo event nie jest organizowany przeze mnie. Mam się tam tylko pojawić i dać z siebie wszystko* – dodaje trenerka.

Ewie Chodakowskiej udało się wykreować wśród Polaków modę na codzienne ćwiczenia i prowadzenie zdrowego trybu życia dzięki programom treningowym przynoszącym widoczne efekty i swojej mentorskiej postawie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×