Ewa Chodakowska spróbuje pobić rekord Guinnessa na stadionie Legii Warszawa

Już 7 czerwca na stadionie Legii, przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie Ewa Chodakowska poprowadzi trening fitness, który ma być próbą pobicia rekordu Guinnessa!

Multimedia

  • Przed nami wielkie wydarzenie - to trening, o którym marzyłam od bardzo dawna. Mam nadzieję, że zbierzemy tu maksymalną liczbę osób, czyli 6,5 tysiąca. Zapełnimy murawę po same brzegi i będziemy bić rekord Guinnessa. Osobiście będę koncentrować się na nim mniej, bardziej zależy mi na pobiciu własnego rekordu z zeszłego roku - 4,5 tysiąca osób - i mam nadzieję, że się to uda - powiedziała w serwisie legia.com Ewa Chodakowska.

CZYTAJ TAKŻE: EWA CHODAKOWSKA O SWOIM NOWO OTWARTYM STUDIU FITNESS [WIDEO] EWA CHODAKOWSKA ŻYCZY SUKCESÓW ANNIE LEWANDOWSKIEJ

Wydarzenie jest częścią akcji all in for #mygirls marki Adidas. Obok Ewy Chodakowskiej na stadionie Legii pojawi się jedna z najbardziej uznanych joginek na świecie – Ashleigh Sergeant. Trening dance poprowadzi natomiast grupa taneczna Volt.

  • Będzie to trening otwarty, na który będzie mógł przyjść każdy, bez względu na płeć, wiek, poziom zaawansowania - to trening dla wszystkich! Każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba uzbroić się w plecak dobrej energii, butelkę wody i ręcznik - zapowiada Chodakowska.

Wybieracie się?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×