Ewa Chodakowska szaleje na urodzinach syna Joanny Przetakiewicz w Grecji! Były tańce na stole!

Ewa Chodakowska bawiła się razem z mężem na hucznych urodzinach syna Joanny Przetakiewicz - Alexa. Impreza odbyła się na greckiej wyspie Mykonos. Zobaczcie, jak szalała trenerka wszystkich Polek!

Multimedia

Syn Joanny Przetakiewicz obchodził niedawno 30. urodziny. Z tej okazji wyprawił huczne urodziny na greckiej wyspie Mykonos. Jak wynika z relacji w mediach społecznościowych, wśród zaproszonych gości pojawiła się Ewa Chodakowska z mężem. Trenerka wszystkich Polek w pełni oddała się szaleństwu. Razem z Joanną Przetakiewicz tańczyła na stole i relacjonowała wszystko na Instagramie.

Dziś mój najstarszy synek kończy 30 lat. Cieżko w to uwierzyć jak to szybko minęło ♥️ Alex, kochany! Niech się spełnią Twoje marzenia! ♥️ Kochasz ludzi i troszczysz się o nich, więc jestem spokojna. To wyjątkowy moment w życiu mężczyzny. To jakby przekroczyć wrota dorosłości. - napisała Joanna Przetakiewicz na Instagramie.

Ewa Chodakowska zachwyca w krótkich włosach. Zmiana jest radykalna! Zobacz więcej

Ewa Chodakowska wykorzystała urodzinową atmosferę, aby podzielić się z obserwatorami pewną mądrością. Trenerka składając życzenia jubilatowi przyznała, że prawdziwych przyjaciół poznaje się po tym, jak znoszą nasz sukces.

W nieszczęściu zawsze znajdziesz wokół siebie wiele osób, które poklepią Cię po ramieniu .. wysłuchają .. wesprą dobrym słowem .. Ja natomiast nie jestem zwolennikiem teorii „prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” BZDURA! Prawdziwych PRZYJACIÓŁ POZNAJE SIĘ PO TYM, jak znoszą Twój sukces.. CELEBROWAĆ SZCZĘŚCIE DRUGIEGO CZŁOWIEKA to dzisiaj dla wielu niełatwa sztuka... - napisała trenerka.

Zobaczcie, jak Ewa Chodakowska szalała na urodzinach syna Joanny Przetakiewicz. Zazdrościcie szampańskiej zabawy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×