Ewa Chodakowska została twarzą napoju OSHEE PINK!

Ewa Chodakowska, została twarzą nowego kobiecego izotonika OSHEE PINK. Wizerunek trenerki widnieje na butelce tego produktu, który w sprzedaży jest już pod koniec lutego br.

Multimedia

Ambasadorką nowego napoju OSHEE PINK została Ewa Chodakowska, najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce. To ona poderwała z kanapy i zachęciła do aktywności blisko milion kobiet. Charyzma Ewy oraz skuteczność jej programów sprawiają, że w rankingu najbardziej wpływowych Polaków opublikowanym przez WPROST uplasowano ją na 9 pozycji.

CZYTAJ TAKŻE: EWA CHODAKOWSKA: ZWYCZAJNIE PUŚCIŁY MI NERWY, JESTEM ZWYKŁYM CZŁOWIEKIEM [WIDEO] EWA CHODAKOWSKA TŁUMACZY, DLACZEGO CHODZI DO KOŚCIOŁA

  • Zdecydowałam się na współpracę z OSHEE PINK, bo to produkt słodzony stewią a do tego dobrze wygląda i jeszcze lepiej smakuje. - mówi Ewa Chodakowska i dodaje - W walce o wymarzone ciało nie wolno zapominać o odpowiednim nawodnieniu organizmu. To podstawa prawidłowego funkcjonowania m.in. mięśni. OSHEE PINK pomaga uzupełnić utracone w trakcie treningu wodę i elektrolity. Zapobiega też szybkiemu zmęczeniu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×