ewa drzyzga

„Rozmowy w toku”. Ewa Drzyzga kiedyś i dziś. Dziennikarka przez lata przeszła ogromną metamorfozę! Tak wyglądała na początku swojej zawodowej drogi

Ewa Drzyzga to jedna z najbardziej znanych w Polsce dziennikarek. Największą popularność i rozpoznawalność zyskała za sprawą swojego programu „Rozmowy w toku”, który prowadziła przez 16 lat! Na przestrzeni tych lat przeszła ogromną metamorfozę. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się słynna prezenterka. Zdjęcia z jej młodości robią wrażenie!

01.12.2022Rozmowy w toku

"Dzień Dobry TVN". Katarzyna Sokołowska zachwyca formą dwa tygodnie po porodzie! Zobaczcie jak gwiazda "Top Model" zaprezentowała się w podczas ostatniej wizyty w programie

W sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN" pojawiła się cała masa gwiazd. Widzowie oprócz prezenterów programu mogli w nim zobaczyć m.in. Michała Szpaka, Joannę Kulig, Annę Karwan, czy Katarzynę Sokołowską. Szczególną uwagę zwróciła jednak ta ostatnia, bowiem gwiazda programu "Top Model" raptem dwa tygodnie temu urodziła. Jak się zaprezentowała podczas swojej wizyty w "Dzień Dobry TVN"?

06.08.2022Dzień Dobry TVN

"Dzień Dobry TVN". Bożena Dykiel nie jest już twarzą kampanii "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję"! Surowe konsekwencje wywiadu w TVN!

Bożena Dykiel od weekendu jest na ustach wszystkich, ale nie za sprawą swojej aktorskiej pracy, lecz wywiadu, jakiego udzieliła w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie zaczęła głosić pseudonaukowe teorie! Było to tym bardziej skandaliczne, że została zaproszona jako twarz kampanii "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję".

25.10.2021Dzień dobry TVN

"Dzień Dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak przerwała Bożenie Dykiel. Ewa Drzyzga próbowała interweniować

Jedną z osób, które zostały zaproszone w tę sobotę do studia "Dzień Dobry TVN", była Bożena Dykiel. Aktorka opowiadała o kampanii społecznej związanej z depresją, w której wzięła udział. Rozmowa między kobietą a prowadzącymi zboczyła jednak na inne tory. Z tego powodu Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła interweniować. Czy odpowiednio zareagowała?

23.10.2021Dzień dobry TVN

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×