"Ewa Farna 10: skazana na busa". Jak zmieniała się Ewa Farna? Piosenkarka dorastała na oczach swoich fanów!

Ewa Farna to jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek. Artystka już od wielu lat jest obecna na polskiej scenie, debiutując jako dziecko, a potem dorastając na oczach swoich fanów! Jak zmieniała się Ewa Farna? Sprawdźcie!

Multimedia

JAK ZMIENIAŁA SIĘ EWA FARNA?

Ewa Farna to wokalistka, której przedstawiać nie trzeba. Podbija listy przebojów zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Właśnie została mamą, a przecież sama debiutowała na muzycznej scenie jako dziecko, dorastając później na oczach swoich fanów!

Niedawno na Netflix zadebiutował film dokumentalny pt. "Ewa Farna 10: skazana na busa", który pokazuje jak do swojej kariery oraz pracy pochodzi Ewa Farna. Kameralne rozmowy i archiwalne nagrania składają się na portret polsko-czeskiej gwiazdy pop, która przygotowuje się do największego koncertu w swojej karierze - czytamy w oficjalnym opisie produkcji.

Ewa Farna urodziła! Jak ma na imię pierwsze dziecko piosenkarki?Zobacz więcej

EWA FARNA - KARIERA

Ewa Farna urodziła się 12 sierpnia 1993 roku w Trzyńcu w Czechach. Pochodzi z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu. Jej kariera od samego początku jest związana zarówno z Czechami, jak i Polską, jednak swoją pierwszą płytę pt. "Měls mě vůbec rád" wydała w 2006 roku w Czechach.

Krążek podbił listy sprzedaży, więc już rok później doczekał się kontynuacji pt. "Ticho", natomiast w Polsce ukazała się pierwsza polskojęzyczna płyta Farnej pt. "Sam na sam". Rok 2009 przyniósł polską płytę "Cicho" oraz czeską "Virtuální", po czym artystka skoncentrowała się na nagraniach po polsku, wydając krążki "Ewakuacja" (2010) oraz "(W)Inna?" (2013). Ewa Farna w 2014 roku wydała czeską płytę "Leporelo", natomiast jej polskojęzyczną studyjną dyskografię zamyka produkcja "Inna" z 2015 roku.

Finalistki konkursu na najpiękniejszą nastoletnią Polkę! Która zdobędzie koronę Miss?Zobacz więcej

Jednocześnie Ewa Farna sprawdzała się także na innych polach. Zarówno w Polce, jak i w Czechach, brała udział w jury przeróżnych talent show, począwszy od "Idola", przez "X-Factor" po "Śpiewajmy razem. All Together Now".

Zobaczcie, jak zmieniała się Ewa Farna!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Embla (gość)

  Kobieta zdolna, atrakcyjna, z dystansem do siebie. Jak na moje oko jest normalna, wylizowana.Czy źle że ułożyła sobie życie, ma męża, dziecko, rodzinę?

  09.06.2019 22:10
 • Pola (gość)

  Niesamowicie zdolna kobieta, a przy okazji piękna i naturalna

  09.06.2019 22:01
 • Magda (gość)

  Wy jesteście trochę niedorozwiniete zastanówcie się co piszecie

  09.06.2019 20:04
 • Magda (gość)

  Wy jesteście trochę niedorozwiniete zastanówcie się co piszecie

  09.06.2019 20:04
 • Ja (gość)

  Z zazdrości to piszesz...musisz być bardzo sfrustrowana.

  09.06.2019 17:14
 • monika kedzior (gość)

  wyszla za maz dla pieniedzy. a dziecko nie jest jego. a jak jest jego, to dla pieniedzy dziecko z nim zrobila. taka prawda jest

  09.06.2019 17:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×