Ewa Farna cieszy się, że rzuciła studia

Ewa Farna przyznaje, że dzięki rezygnacji ze studiów, ma czas na normalne życie.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: EWA FARNA: NIE JESTEM SUPERLASKĄ! MAM PRAWO MIEĆ PIĘĆ KILO WIĘCEJ EWA FARNA I TATIANA OKUONIK POLUBIŁY SIĘ

Zwykle ludzie rozstający się ze studiami są co najmniej niezadowoleni, bo część ich życiowych planów runęła. Inaczej jest w przypadku Ewy Farnej - piosenkarka jest zadowolona, że rzuciła studia!

  • Parę miesięcy temu zdecydowałam się zakończyć studia na UW i po raz pierwszy miałam czas pójść z kolegami zagrać w tenisa. Od 6 lat nie miałam czasu, żeby to zrobić, a jestem w wieku, kiedy powinnam mieć na to czas. Spotykam się z ukochanym, chodzimy na spacery. Cieszę się z małych rzeczy i jestem szczęśliwa - powiedziała Farna "Gwiazdom".

*CZYTAJ TAKŻE: EWA FARNA WYBRAŁA STUDIA W PRADZE [EWA FARNA LUBI SWOJĄ DPĘ](//www.telemagazyn.pl/aktualnosci/plotki/19981,ewa-farna-lubi-swoja-d-pe,id,t.html)**

Jednak rozstanie ze studiami chyba nie jest ostateczne. Farna już zapowiadała, że za jakiś czas podejmie je ponownie, ale w Pradze.

  • W Warszawie przez brak czasu i psychiczne zmęczenie czułam się chodzącym trupem. Zawsze mogę mówić, że teraz mam pauzę, chociaż wiadomo, że zazwyczaj po przerwie nikt na studia nie wraca. Ja takiej ewentualności nie odrzucam, ale nie chcę niczego obiecywać. Bo choć wciąż tematyka prawnicza mnie interesuje, to wiem, że tego zawodu chyba nigdy nie będę wykonywać - wyjaśniła piosenkarka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×