Ewa Farna i Edyta Górniak ostro o 9-letnim raperze

Ewa Farna i Edyta Górniak skrytykowały Xaviera Witkowskiego - 9-latka śpiewającego o dziwkach, koksie i hajsie.

Multimedia

"Ok. Chcialam Wam dzis przeslac inna informacje (i ja przesle pozniej)... Ale obejrzalam wlasnie material DDTVN. I nie moge sie powstrzymac. Niechaj mi nikt nie wciska kitu, ze dzieci nie absorbuja tego, co sie wokol dzieje. Niechaj nikt mi nie wmawia, ze artysta ma zero odpowiedzialnosci za przyszle pokolenie oraz za to, co przyjmuje sie za norme! Niechaj nikt mi nie mowi, ze SWIAT NIE OSZALAL!!!! Niechaj mi nikt nie mowi, ze media nie ksztaltuja obraz rzeczywistosci! Nie tylko rodzice wychowuja. Gdzie jest granica? I czy wybic sie jest dzis wartoscia nad wartosciami? 10000000000x bede wolala ubrac sie nie "trendy", przytyc 5kilo, plakac na wizji czy skakac na stole jurorskim anizeli probowac sie wybic w taki sposob... Swiecie?! Quo Vadis? "- napisała Ewa Farna na Facebooku.

CZYTAJ TAKŻE: KODEINA, HAJS I DZIWKI - O TYM RAPUJE 9-LETNI XAVIER WITKOWSKI XAVIER WITKOWSKI: W TYCH CZASACH TRZEBA POKAZAĆ COŚ OSTREGO, ŻEBY SIĘ WYBIĆ [WIDEO]

Równie ostro skomentowała wyczyny 9-latka Edyta Górniak . "*Panie Boże chroń mnie, abym nigdy nie była tak nieświadomym rodzicem. Abym nie wychowała potwora w jego nieświadomości i moim przyzwoleniu na to. To nie jest żaden raper. To nie jest nawet Muzyka. To jest przyzwolenie na zdurnowacenie, brak wiedzy podstawowej!, brak wyobraźni, brak odpowiedzialności za życie, któremu dało się początek. Jaki to jest przykład dla młodego Społeczeństwa ?!!*" - oceniła Górniak.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×