Ewa Farna schudła 8 kilogramów

Piosenkarka po raz kolejny chwali się sukcesami w odchudzaniu.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: EWA FARNA NIE MA CZASU NA ZABAWĘ EWA FARNA SYMBOLEM SEKSU W CZECHACH

W pewnym momencie figura młodej gwiazdy stała się przedmiotem złośliwości, bo artystka znacznie przytyła... Ewa Farna wzięła się za siebie i co jakiś czas informuje, ile kilogramów udało się jej zrzucić.

  • Przede wszystkim czuję się lepiej i mam więcej energii. Nie boli mnie już kręgosłup, przestałam mieć bóle menstruacyjne, poprawiła się też znacznie moja cera. Schudłam 8 kilogramów i czuję, że moje ciało jest mocniejsze - ujawniła Farna "Shape".

Wyznania dla "Shape" nie są przypadkowe. Wcześniej piosenkarka zdecydowała się ujawniać swoje dokonania w odchudzaniu na łamach tego magazynu.

CZYTAJ TAKŻE: EWA FARNA SCHUDŁA JUŻ 5 KILOGRAMÓW EWA FARNA BĘDZIE SIĘ ODCHUDZAĆ

- Akcja "Shape" uświadomiła mi możliwość wyboru innej drogi - drogi dbania o siebie i poświęcania sobie uwagi. Nauczyła mnie... zdrowego egoizmu. Może się wydawać, że myślenie o sobie jest charakterystyczną cechą artystów, ale tak nie jest: czasami w nawale zajęć zapominam o sobie. Nie miałam wakacji od trzech lat, wiele rzeczy robię pod presją: czasami musiałam tworzyć, bo taka była potrzeba rynku, a nie moja. Żyję pod presją, ciągle robię coś dla kogoś. Propozycja od "Shape" i to, co się potem ze mną działo, uświadomiło mi, że zaniedbałam siebie, przestałam myśleć nie tylko o przyjemnościach, ale i powinnościach wobec siebie samej - deklaruje Ewa Farna.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×