ewa farna

"Siatkarskie Plusy - Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki". Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak i Ewelina Lisowska zachwyciły na sportowej gali Polsatu

Podczas Siatkarskich Plusów – Gali 90-lecia Polskiej Siatkówki oraz 20-lecia sponsorowania przez sieć Plus, transmitowanej przez Telewizję Polsat, nagrodzono najlepszych polskich siatkarzy i siatkarki. Na imprezie pojawili się znakomici artyści, uwagę zwracały na siebie m.in. Ewa Farna, Ewelina Lisowska i Sylwia Grzeszczak.

14.01.2019Siatkarskie Plusy

"Śpiewajmy Razem. All Together Now". Jak na planie nowego programu Polsatu bawią się jurorzy? Sprawdźcie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już w środę 5 września o godzinie 20:30 na antenie Polsatu zobaczymy pierwszy odcinek nowego muzycznego show „Śpiewajmy Razem. All Together Now”. Program poprowadzi jedyny i niepowtarzalny artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski, a uczestników oceniać będzie największe na świecie, bo aż 100 - osobowe jury, którego kapitanem jest Ewa Farna. Zobaczcie, jak na planie bawią się jurorzy!

03.09.2018All Together Now

"LATO, MUZYKA, ZABAWA" – wielki finał w Gdańsku. Kto wystąpi? Gdzie obejrzeć? [ZDJĘCIA]

To już ostatni przystanek na muzycznej trasie Dwójki. Finałowy koncert odbędzie się w Gdańsku, na terenie historycznej stoczni. Wystąpią wyjątkowe osobowości polskiej sceny muzycznej, a także gwiazdy zagraniczne, w tym Shanguy – włosko-francuskie trio, które przebojem wdarło się na europejskie listy przebojów. Początek transmisji na antenie TVP2 już w najbliższy piątek 31 sierpnia, o 20:45.

29.08.2018Lato muzyka zabawa

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×