"Ewa gotuje". Córka Ewy Wachowicz tak jak mama mogłaby zostać Miss, ale wybrał inną drogę. Czym zajmuje się Aleksandra Osuchowska?

Aleksandra Osuchowska to ukochana córka Ewy Wachowicz, która wyrasta na piękną kobietę. Nie można oprzeć się wrażeniu, że tak jak mama mogłaby zostać Miss. Ona jednak chce iść inną ścieżką kariery. Czym się zajmuje?

Multimedia

Czym zajmuje się córka Ewy Wachowicz?

Ewa Wachowicz nigdy nie ukrywała, że jest dumna zw swojej córki, Oli. W 2016 roku dziewczyna była nawet gościem specjalnym w programie "Top Chef", w którym Wachowicz zasiadała w jury. Miała wtedy 15 lat i już zachwycała urodą. Dziś, jako 19-letnia młoda kobieta stawia pierwsze kroki na wybranej przez siebie ścieżce zawodowej.

Ewa Wachowicz świętuje jubileusz programu! Zobacz, jakie pyszności przygotowała z tej okazji!Zobacz więcej

Nie ulega wątpliwości, że ze swoim wyglądem Aleksandra Osuchowska mogłaby pójść w ślady mamy i także zostać najpiękniejszą Polką z tytułem Miss (w 1992 roku Ewa Wachowicz otrzymała tytuł Miss Polonia). Mogłaby także gotować, bo talent kulinarny także odziedziczyła po mamie. Zamiast tego, Ola postanowiła zostać stylistką paznokci i rzęs. Efekty swojej pracy publikuje w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że Aleksandra Osuchowska jest owocem związku Ewy Wachowicz i dziennikarza, Przemysława Osuchowskiego. W 2016 roku, w rozmowie z "Faktem" Wachowicz tak mówiła o córce: "Gdyby ona sama miała taki pomysł na życie, to na pewno bym ją w tym wspierała, dlatego że ja uważam, że wychowanie dziecka polega na tym, żeby wspierać je w tym, jakim to nasze dziecko jest. Póki co, chodzi do liceum i mam nadzieję, że ważniejsze są dla niej książki niż konkursy piękności".

Jak zmienili się Krzysztof Ibisz, Agnieszka Popielewicz-Hyży, Ewa Wachowicz i inne twarze Polsat Cafe?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitnipl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×