"Ewa gotuje". Ewa Wachowicz spaceruje po Sopocie z ukochanym. Kim jest jej partner?

Chociaż Ewa Wachowicz jest aktywna w mediach społecznościowych, to nie dzieli się jednak szczegółami z życia miłosnego. Ostatnio opublikowała zdjęcia z wyjazdu do Sopotu. Jak się okazało była tam z ukochanym. Kim jest jej partner?

Multimedia

Ewa Wachowicz nie należy do celebrytów, którzy chętnie opowiadają o swoich partnerach i życiu prywatnym. Chociaż na swoim profilu na Instagramie dzieli się zdjęciami z pracy i domu, to nie podaje wszystkich informacji na swój temat. Największą tajemnicą dla fanów Wachowicz jest jej partner. Co wiemy na temat partnera dziennikarki oraz jej wcześniejszych miłości?

Przemysław Osuchowski – mąż Ewy Wachowicz

Kiedy Wachowicz była związana z polityką i pełniła funkcję sekretarza prasowego Waldemara Pawlaka, mówiło się o ich romansie. Były to jednak tylko plotki. Dzięki pracy w biurze prasowym rządu Wachowicz poznała swojego przyszłego męża – Przemysława Osuchowskiego. Para doczekała się córki Aleksandry. Związek jednak nie przetrwał. Ewa Wachowicz rozwiodła się w 2006 r.

Córka Ewy Wachowicz tak jak mama mogłaby zostać Miss, ale wybrał inną drogę. Czym się zajmuje?Zobacz więcej

Ewa Wachowicz z partnerem w Sopocie. Kim jest jej wybranek?

Po trudnym rozwodzie Ewa Wachowicz potrzebowała czasu, zanim znowu szukała szczęścia w miłości. W 2015 roku w mediach pojawiły się plotki o tym, że spotyka się z dziennikarzem Sławomirem Kowalewskim. Fani radia mogą go kojarzyć z jego porannych audycji w radiu RMF FM. Wydawało się, że są to osoby z zupełnie innych światów. Znaleźli jednak między sobą nić porozumienia. Połączyły ich pasje, czyli sport oraz podróże. Para nie pokazywała się razem oraz nie komentowała informacji o ich związku. Pierwszy raz pojawili się publicznie dopiero w 2019 roku podczas premierowego odcinka serialu TVP "Miasto skarbów". Ostatnio Wachowicz podzieliła się na Instagramie zdjęciami z Sopotu. Kobieta pozuje na nich na plaży z parasolem oraz przy kutrze rybackim. Pomimo nie najlepszej pogody Wachowicz jest bardzo uśmiechnięta. Dobry humor mógł być spowodowany obecnością jej ukochanego. Jak się okazało byli razem widziana przez fotoreportera tygodnika "Życie na gorąco".

Nie przeszkadzało im zupełnie, że trafili na deszczowe i chłodniejsze dni. Spacerowali po plaży, robili sobie zdjęcia przy kutrach, jedli gofry, całowali się na ulicy — dowiadujemy się z tygodnika.

Czy Wachowicz przestała ukrywać się z ukochanym?

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×