Ewa Krawczyk napisze książkę o zmarłym mężu! Co się w niej pojawi? "Napiszę w niej całą prawdę"

Ewa i Krzysztof Krawczykowie przez 36 lat tworzyli zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Wszystko zmieniła nieoczekiwana śmierć legendarnego muzyka, który zmarł w zeszłym roku. Wdowa po byłym trubadurze nie chce, by tak szybko zapomniano o Krzysztofie Krawczyku, dlatego zdecydowała się na napisanie o nim książki. Wyjawiła również, czego czytelnicy będą mogli się w niej spodziewać.

Multimedia

Choć od nieoczekiwanej śmierci Krzysztofa Krawczyka minął już ponad rok, to Ewa Krawczyk, ani myśli o tym, aby zapominać o swoim mężu. Jakiś czas temu wdowa po legendzie polskiej estrady postanowiła wprowadzić istotne zmiany w swoim domu, dzięki którym nadal będzie mogła kultywować pamięć po swoim zmarłym wybranku. Teraz Ewa Krawczyk postanowiła pójść o krok dalej. Nie chcąc, żeby świat tak szybko zapomniał o fenomenie Krzysztofa Krawczyka - postanowiła wydać o nim książkę!

Krystyna Loska i Henryk Loska poznali się jako dzieci. Wówczas nie podejrzewali, że połączy ich miłość na resztę życiaZobacz więcej

Ewa Krawczyk napisze książkę o zmarłym mężu! "Napiszę w niej całą prawdę"

W rozmowie z "Super Expressem", Ewa Krawczyk wyznała, że zamierza napisać książkę o swoim zmarłym mężu - Krzysztofie Krawczyku. Wdowa po piosenkarzu niedługo po jego śmierci miała zacząć spisywać wspomnienia ze 40 lat ich małżeństwa. Mają tam się znaleźć opisy wspólnie spędzonych chwil. Zarówno tych szczęśliwych, jak i trudniejszych, kiedy np. para bezskutecznie starała się o dziecko.

Każde zdanie w tej książce to jest akcja. Nie muszę mieć weny twórczej, ja po prostu siadam i piszę. W trakcie pisania przychodzą mi różne myśli i przelewam je na papier. Napiszę w niej całą prawdę – powiedziała Ewa Krawczyk w rozmowie z „Super Expressem”.

Zdaniem "Super Expressu", w nowej książce Ewy Krawczyk ma się znaleźć także odpowiedź kobiety na ataki nieprzyjaznych jej osób, które nasiliły się zaraz po śmierci Krzysztofa Krawczyka. "Kiedy na mnie plują, nie mogę udawać, że pada deszcz" – tym zdaniem ma zaczynać się książka. O kogo dokładnie chodzi? Tego najpewniej dowiemy się już po lekturze dzieła Ewy Krawczyk. Książka ma zostać wydana jeszcze w tym roku.

Zobacz galerię

Prawda o przeszłości Marcina Millera wyszła na jaw! Muzyk w zaskakującym wyznaniu na temat swojej żonyZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×