Ewa Mielnicka wzięła drugi ślub! Miss Polski 2014 powiedziała sakramentalne „tak” podczas tradycyjnego Wesela Kurpiowskiego [DUŻO ZDJĘĆ]

Ewa Mielnicka - Miss Polski 2014 dwa tygodnie po swoim prawdziwym ślubie, powiedziała sakramentalne „tak” podczas tradycyjnego Wesela Kurpiowskiego. Zobaczcie, jak najpiękniejsza Polka i jej ukochany prezentowali się w strojach ludowych!

Multimedia

Ewa Mielnicka poślubiła swojego kolegę z liceum - Łukasza Cekałę 2 czerwca 2018 roku. Dwa tygodnie po tej uroczystości, Miss Polski 2014 i jej ukochany powiedzieli sakramentalne „tak” podczas tradycyjnego Wesela Kurpiowskiego - widowiska obrzędowego, rokrocznie odtwarzanego przez Kadzidlański Ośrodek Kultury. Uczestnicy wydarzenia stają się gośćmi weselnymi - mogą próbować regionalnych potraw i tańczyć z Młodą Parą.

Piękna Miss Polski poślubiła kolegę z liceum! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Podczas tegorocznego Wesela Kurpiowskiego w rolę Państwa Młodych wcielili się Ewa Mielnicka - Miss Polski 2014 i Łukasz Cekała.

Życzę Wam, żebyście byli jak bociany, które wnikliwie obserwuję w tym roku. To bardzo mądre ptaki, które pięknie wypełniają swoje zadania. Powinniśmy brać z nich przykład. Pani Ewa i pan Łukasz też założyli swoje gniazdo, myślę, że będą wiedzieć, jak odpowiedzieć na miłość, która się między nimi narodziła. Że będą pięknie budować swoją rodzinę, tak jak te bociany - mówił ksiądz Ryszard Kłosiński, proboszcz kadzidlańskiej parafii.

W galerii możecie zobaczyć mnóstwo zdjęć z tej wyjątkowej uroczystości!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×