Ewa Minge o swoich synach: Mam dwóch fantastycznych przyjaciół

Projektantka Ewa Minge samotnie wychowywała dwóch synów, dla których musiała na pewien czas zrezygnować z kariery, jednak nie żałuje swojej decyzji. Dziś przyjaźni się z dorosłymi synami.

Multimedia

Ewa Minge ma dwóch synów: 23-letniego Oskara i 20-letniego Gaspara. Projektantka przez lata samotnie ich wychowywała. W wywiadzie dla "Gali" przyznała, że ta rola wymagała wielu poświęceń.

CZYTAJ TAKŻE: EWA MINGE SKARŻY CHIRURGA EWA MINGE JEST GOTOWA ROZEBRAĆ SIĘ W MEDIACH

- Po moich pierwszych pokazach we Włoszech dostałam intratną propozycję bycia drugim projektantem w światowej marce. Dzięki tej posadzie w krótkim czasie mogłam wyrobić sobie nazwisko na świecie. Ale wychowywałam samotnie moich synów. Byli w trudnym okresie odreagowywania niezbyt kolorowego dzieciństwa, które mieli przed rozwodem. (...) Moi rodzice chętni do pomocy, niestety, zbyt łatwo dawali się manipulować wnukom, a ja byłam jedynym autorytetem, który mógł cokolwiek im wytłumaczyć. Proces jednak wymagał czasu i konsekwencji wychowawczych. Dlatego postanowiłam, że zostaję w Polsce - opowiedziała Ewa Minge.

CZYTAJ TAKŻE: EWA MINGE NIE WRÓCI DO POLSKI EWA MINGE KORZYSTAŁA Z BOTOKSU I KWASU Projektantka przyznała jednak, że nigdy nie żałowała swojej decyzji, a dzięki poświęceniu i czasowi spędzonemu z synami ma dziś z nimi świetny kontakt.

- Dzisiaj mam dwóch fantastycznych przyjaciół. Dają mi na każdym kroku odczuć, jak ważna jestem w ich życiu i czym jest nasza relacja. Tego się nie kupi, nie zastąpi żadnymi profitami z biznesu czy blaskiem kariery - dodała Ewa Minge i zdradziła, że dziś to synowie opiekują się nią.

- Dzisiaj patrzę na dwóch wielkich facetów, którzy zmuszają mnie do zdrowego odżywiania, fitnessu, pilnują odpoczynku. Bywam zapraszana do spa na koszt moich młodych mężczyzn, dostaję kwiaty, prezenty i uwielbiam, jak siadamy wieczorem i gadamy godzinami prawie do rana.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×