Ewa Minge skarży chirurga

Ewa Minge chce w sądzie udowodnić, że jej uroda jest naturalna.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: EWA MINGE NIE WRÓCI DO POLSKI EWA MINGE JEST GOTOWA ROZEBRAĆ SIĘ W MEDIACH

Wygląd Ewy Minge od dawna wzbudzał kontrowersje. Projektantka postanowiła je przeciąć i przed sądem zamierza dowieść, że drwiny z jej wyglądu są nie na miejscu.

 • Od prawie dziesięciu lat znoszę te wszystkie obelgi kierowane pod moim adresem. Jestem silną osobą i nie brałam ich sobie do serca, ale ostatnio przelała się czara goryczy. Pozwałam do sądu znanego chirurga plastycznego dr Sankowskiego za to, że drwił ze mnie w programie Agnieszki Szulim "Na językach" - powiedziała Minge serwisowi Plejada pl.

Wspomnianemu doktorowi Sankowskiemu przedstawiono w programie kilka zdjęć, zaś on na ich podstawie określał, kto poddał się jakiemu zabiegowi.

CZYTAJ TAKŻE: EWA MINGE KORZYSTAŁA Z BOTOKSU I KWASU MINGE: "MIAŁAM BULIMIĘ"

 • Ja zostałam przedstawiona jako ofiara źle przeprowadzonych operacji plastycznych. Dr Sankowski wskazał gdzie mam szwy i powiedział jaki mam lifting twarzy i jak ukrywam straszne blizny - powiedziała Plejadzie Minge.

Projektantka zapewnia, że żadnych zabiegów nie robiła, dlatego jest pewna, jaki będzie wyrok.

 • *Sprawa trafiła już do sądu cywilnego i karnego. Dr Sankowski odpowie za to, że robi ze mnie kłamcę, gdyż od lat podkreślam, że nie mam żadnych liftingów twarzy i tej absurdalnej, nieskończonej ilości operacji. Jeżeli taką opinię w końcu wydaje znany chirurg plastyczny, to dotychczasowe dywagacje portali plotkarskich stają się w świetle tej jednoznacznie wypowiedzianej opinii eksperta faktem, a ja staję się niewiarygodna. Poza tym, jest to zwyczajne naruszanie mojej prywatności i dóbr osobistych. Moje nazwisko to moja marka. Poprosiliśmy już o powołanie lekarza biegłego, który stwierdzi, czy faktycznie miałam lifting twarzy *- zapewniła Ewa Minge.

Komentarze

Skomentuj
 • andzia (gość)

  jaka uroda chyba jej brak?

  10.11.2013 08:23
 • gaa

  Podoba mi się komentarz na Pudelku, że powinna rzeczywiście wytoczyć proces chirurgowi jak się ogląda jej ostatnie zdjęcia.

  10.11.2013 04:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×