Ewa Minge trafiła do szpitala! Słynna projektantka przeszła poważną operację!

Ewa Minge trafiła do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu! Projektantka musiała przejść poważną operację, o czym poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co dolega słynnej projektantce?

Multimedia

Ewa Minge trafiła do szpitala

Słynna projektantka od niedzieli (14.07) przebywa w szpitalu we Wrocławiu. Minge musiała przejść poważną operację, o czym poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co jej dolega? Szczegóły nie są znane, ale wiadomo, że projektantka uskarżała się w ostatnim czasie na silny ból.

Życie czasem rzuca nas na kolana . Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu . I tylko na klęczkach dosłownie , dawało się to przetrwać . W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia” – napisała projektantka na swoim Instagramie.

W poniedziałek (15.07) Minge poinformowała swoich fanów, że jest już po operacji. Pod jej wpisem pojawiło się mnóstwo życzeń powrotu do zdrowia. Wyrazy wsparcia dla projektantki przekazały m.in. Grażyna Wolszczak, Joanna Kurowska, Joanna Racewicz i Małgorzata Rozenek-Majdan.

Czuje się narazie słabo . Żyje i żyć będę , bo jak mielibyście żyć bez Minge - napisała projektantka.

FB POST https://www.facebook.com/eva.mingepriv/posts/1144663519050801

Ewa Minge o wyborach Miss i o tym, czy kobieta powinna udawać głupią [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To nie pierwszy raz, kiedy Ewa Minge mówi otwarcie o swoich problemach zdrowotnych. W 2018 roku w programie "Skandaliści" przyznała, że przez długi czas ukrywała swoją chorobę nowotworową.

Dlatego, że to nie jest modne w moim środowisku, żyję z tego co robię i któż by inwestował w dobra luksusowe, za którymi stoi śmiertelnie chora projektantka? Tam są tylko jachty, szybkie samochody, piękne konie, długie papierosy. Luksus. Tam nie ma porażek, rozwodów. Nie ma żadnej plajty, żadnych negatywnych emocji.

Projektantce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×